Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi zajlik ilyenkor egy férfiban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik ilyenkor egy férfiban?

Figyelt kérdés
A férjem öccse számomra aggasztó. 24 éves és nem csak nekem furcsa. Soha sem volt még neki barátnője, de randija sem. Havonta 1x megy el otthonról, akkor 2 fiú haverjával találkozik, beülnek egy étterembe. Máskor diszkréten megkérdeztem, hogy meleg-e, de úgy éreztem őszintén válaszolt, hogy abszolút nem. A következő mondatokkal nem ledegradálom, csak próbálnám megérteni. Tipikus gyík arc, olyan semmilyen. Igénytelen, nem ad magára. Állandóan csak játszik a gépen. Állítása szerint nem érdeklik még a nők, de képtelen vagyok elhinni, hogy ennyi idősen nem vágyik a szexre, gyengédségre vagy társra... Szidja a nőket, hogy az összes buta k...a. K, mert sminkeli magát, ha egy nő csinosan öltözködik, akkor azért... K, ha dohányzik vagy iszik valamit. Mindegyik csak a pénzre megy. (Bár neki nincs vagyona.) Dolgozni se szeret, az anyjáékon csüng és semmit sem segít otthon. Mindenbe beleköt. Gusztustalanul viselkedik. Volt, hogy mesélte egy csaj hiába nézett ki nagyjából jól, energiaitalt ivott, ezért mekkora egy r...nc, legszívesebben felpofozta volna. Döbbenet. Én attól tartok, hogy soha se lesz így senkije. Nekem is mindig beszól, hogy hogy nézel már ki. De én persze nem adok rá, mert azt nézem, ki mondja... Bunkó és emellett azért beképzelt is. Nem tudom magát őt emberileg hova tenni.
2020. júl. 2. 02:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőben van ilyen ismerősöm. Nem is egy. Szerintem teljes mértékben védekező mechanizmus mert azáltal hogy k.váz mindenkit ugye megindokolja, hogy miért nincs senkije. Tehát nem azért nincs senkije mert nem kell senkinek (pedig ez lenne gondolom az igazság)

Nekem 3 ilyen nő nemű ismerősöm van, az egyik 26 évesen még mindig szingli, a másik 25 évesen ugyanez, a harmadik 24 évesen összejött élete első párjával és utólag ismerte be hogy ő végig szeretett volna párt csak gáz lett volna mondani mert nem volt olyan aki érdeklődne utána.

2020. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

"utálja a nőket, mert nem érti őket és ugyanakkor frusztrálja, hogy egyedül van."


Én azt mondom, általában 20körül próbálkozol, elutasítanak, majd idővel jön pár kapcsolatod, megérted milyenek a nők, viszed előre az életed, ha sikeres vagy jönnek, ha nem, akkor elmondanak mindennek, majd idővel rájössz ez neked nem kell, és szíved szerint pofánköpnéd az összes élősködőt úgy 30 felett. Tehát elöször: álmok, tapasztalat, elengedés. Bárhogy is nézel ki. Én is 190 magas, izmos jóképű vagyok. De még egy olyan nárcisztikus semirekellő népcsoportot mint az európai nők még nem láttam. Mivel csak kihasználom őket, így a problémát kiküszöböltem, amiben a srác szenved. Senkinek nem hiányzik a szemrehányás, az oltogatás, a cserbenhagyás, a lenézés, a sohanemjó semmi viselkedés. Tudom tudom, incel vagyok én is, mert rühellem a férgeseket.

2020. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 acelsziv ***** válasza:
12 te nem incel vagy csak egy bolond.
2020. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Tehát nem azért nincs senkije mert nem kell senkinek"


És ha elismeri akkor mivan? Ugyanúgy nem fog kelleni senkinek, ergo teljesen mindegy, hogy elméleteket gyárt és durván lepattint mindenkit vagy nem csinál semmit, vagy tök normálisan viselkedik, mert az eredmény ugyanaz: nem fog a kutyának sem kelleni.

Lehet különböző elméleteket gyártani, de semmi értelme, a legtöbb férfi aki erre az oldalra írogat, mind ugyanabban a helyzetben van csak mással indokolja a nyomorát.

Nem kellünk senkinek. Pont.

2020. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!