Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi zajlik ilyenkor egy férfiban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik ilyenkor egy férfiban?

Figyelt kérdés
A férjem öccse számomra aggasztó. 24 éves és nem csak nekem furcsa. Soha sem volt még neki barátnője, de randija sem. Havonta 1x megy el otthonról, akkor 2 fiú haverjával találkozik, beülnek egy étterembe. Máskor diszkréten megkérdeztem, hogy meleg-e, de úgy éreztem őszintén válaszolt, hogy abszolút nem. A következő mondatokkal nem ledegradálom, csak próbálnám megérteni. Tipikus gyík arc, olyan semmilyen. Igénytelen, nem ad magára. Állandóan csak játszik a gépen. Állítása szerint nem érdeklik még a nők, de képtelen vagyok elhinni, hogy ennyi idősen nem vágyik a szexre, gyengédségre vagy társra... Szidja a nőket, hogy az összes buta k...a. K, mert sminkeli magát, ha egy nő csinosan öltözködik, akkor azért... K, ha dohányzik vagy iszik valamit. Mindegyik csak a pénzre megy. (Bár neki nincs vagyona.) Dolgozni se szeret, az anyjáékon csüng és semmit sem segít otthon. Mindenbe beleköt. Gusztustalanul viselkedik. Volt, hogy mesélte egy csaj hiába nézett ki nagyjából jól, energiaitalt ivott, ezért mekkora egy r...nc, legszívesebben felpofozta volna. Döbbenet. Én attól tartok, hogy soha se lesz így senkije. Nekem is mindig beszól, hogy hogy nézel már ki. De én persze nem adok rá, mert azt nézem, ki mondja... Bunkó és emellett azért beképzelt is. Nem tudom magát őt emberileg hova tenni.
2020. júl. 2. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy hasonló kolis ismerősöm. De, ő konkrétan mindenkit lenézett és utált, akinek nála jobb szociális élete volt. Egyszer random mentünk át a városban egy parkon és elkezdte szidni az ott ülő iskolásokat, hogy mit képzelnek magukról, miért ülnek ki, miért nem otthon vannak, meg kéne őket verni...

A srácnál valahogy nagyon elment a nevelés és szétcsúszott az egész személyisége. Kontroll alatt tartották a szülei és csak a tanulásból állt az élete.

2020. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát tulajdonképpen Te is azt csinálod, mint ő: kritizálod és szidalmazod azért, mert nem azt csinálja, amit te jónak látsz.
2020. júl. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

"Állítása szerint nem érdeklik még a nők, de képtelen vagyok elhinni, hogy ennyi idősen nem vágyik a szexre, gyengédségre vagy társra..."


A mai nők ezek közül nem sokat tudnak megadni, cserébe olyan elvárásaik vannak, hogy az ember csak pislog.


Egyébként meg miért olyan nehéz elhinni, hogy valaki jobban szeret eyedül lenni, mint kapcsolatban?


A legtöbben annyira szánalmasan erőltetik a párkapcsolatot, hogy igazából nem is tudnak már létezni nélküle. És miért? Mert amúgy az életük semmit ér, sehova nem tart és soha nem maguktól várják a megoldást a problmákra, hanem mindig kell, hogy legyen velük/mellettük valaki! Magyarán képtelenek egyedül szembenézni, megismerni és kibékülni önmagukkal ezért újabb és újabb általában rossz kapcsolatba menekülnek. Ezért van ennyi válás, ezért van ennyi csonka család. Ha mindenki jobban megválogatná kivel áll össze és nem ugrana fejest egy szép szóra egy kapcsolatba talán tartósabbak lennének a párkapcsolatok.

2020. júl. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Igaziból ez egy védkezési mechanizmus. Volt nekem is ilyen ismerősöm. Ezekkel a butaságokkal fedi el, hogy ő nem kell a nőknek. Tulajdonképp előre támad. Elméleteket gyàrt, hogy a csaj ezért vagy azért nem kell neki. Közben persze ő nem kell a csajoknak, de ezt nem olyan egyszerű belátni.
2020. júl. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Lényegében pont azt csinálja a srác, mint a nők nagy százaléka, ha találkozik az ellenkező nemmel, meg amiket mond róluk.

Nem kevés női fórum van avval tele, hogy szídják nem kicsit a férfiakat.

És helyeselnek hozzá egymásnak, hogy kit érdekel, ez így van jól, rohadjon meg az összes.

2020. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 acelsziv ***** válasza:
81%
Neked ezzel nincs tennivalód. Egy zakkant, igénytelen kocka a fickó. De kb egykutya az itt vinnyogó incelekkel.
2020. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyértelmű, hogy a támadás az ilyen emberek számára megelőző védekezés az elutasítástól. Ez a fiú gyakorlatilag kimenekült a világból és elutasít mindenkit, csak azért, hogy ne őt utasítsák el. Valójában rettentően alacsonyan van az önbecsülése, s az ilyen emberek rettegnek minden újabb elutasítástól, amely a maradék kevés önbecsülésüket is tönkrevágná. Ezért inkább ők utasítanak el mindenkit, így ha nem is lesznek nyertesek, vesztesek sem. Ebből a kátyúból valószínűleg csak pszichológus segítségével lehet kitörni, de persze ehhez az kellene, hogy ő ennek szükségét elismerje, ami nem túl valószínű, legalábbis addig, míg valamilyen súlyos trauma éri. Addig keveset tehetsz, hogy segíts rajta, bár mondjuk meg lehet próbálni, hogy az aktív hallgatás módszerével elbeszélgetsz vele, ha hagyja. De ehhez rengeteg türelem és energia kell és nem biztos, hogy sikerül változást elérni.
2020. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Elég egyszerű valójában.

Tini korában nem jött össze neki a csajozás. Biztosan próbálkozott 1-2 lánynál, de csúnyán lepattintották és ez akkor komoly sebet hagy (felnőttként nevetek rajta, de tiniként nem így fogtam fel én sem). A másik lehetőség, hogy bántalmazták az iskolában, esetleg lányok tették ezt.

A lényeg, hogy fiatalon nem volt lehetősége megtanulni milyen az, amikor van barátnője. Nem hiányzik a gyengédség, mert soha nem tapasztalta meg. Utálja a nőket, mert nem érti őket és ugyanakkor frusztrálja, hogy egyedül van.

Ehhez jön hozzá, hogy a számítógép elég sok ingert tud helyettesíteni, boldogságot adni.


Nem tudsz rajta segíteni. Amíg nem jön rá, hogy ez a helyzet tarthatatlan, így marad. Lehet, hogy egy év múlva változik, az is lehet, hogy csak 10 év múlva.


35F

2020. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondta legszívesebben felpofozta volna a csajt. Az ilyen megkeseredett suttyók azok akik ilyen mondvacsinált indokkal meg is teszik a barátnővel, feleséggel. Szerinted való neki barátnő? Inkább legyen egyedül. Inkabb a frusztráltsága aggasztó, nem maga a teny hogy nincs nője. Amugy biztos elküldenem a f...ba ha elkezdene okoskodno hogy minden nő k.rva stb. Mit képzel? Egy hülye miatt en se írom le az összes pasit. Mennyire megkeseredettnek kell már ehhez lenni. Szerintem ő is tudja hogy nem normális a szülein élősködni, csak nyafogni egyszerűbb.
2020. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ott semmi érdekesség, csak egy egyszerű incel a srác.
2020. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!