Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek külsőre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek külsőre mi a legfontosabb egy fèrfiban: karakteres arc, szèles vàll, izmos has ... màs?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Az összkép.

Mondjuk egy számomra vonzó frizura sokat dobhat az összképen.

2020. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Nincs legfontosabb, de ez mind jó :)
2020. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
A férfias arányok és a magasság. Ahogy a nőknél a homokóra alkat a nőies, a férfiaknál is megvannak azok az arányok, amitől férfias lesz. Nyilván az arc is számít, az ember azt nézi legtöbbet.
2020. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ès kifejezetten gyengètek... mint pl. fèrfiak egy rèszènèl mell ès popsi
2020. máj. 24. 13:23
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Karakteres arc, vonzza a szemem a sötét szem és hajszín. Férfias testalkat, arányosság.
2020. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Férfias kiállás, kisugárzás. Karakteres arc, magasság, ne legyen vékony
2020. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Az a gyengém, ha valakinek izmos az alkarja, a válla és a combja férfi létére. A legtöbb férfi ilyen piszkafalábú valami, kifejezetten felüdülés, ha van rendesen combja vagy válla az illetőnek.
2020. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Amitől nem tudok eltekinteni: izmos test, barna haj, barna szép szemek - és ezen kívül a lehető legtöbb férfias jegy.
2020. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is barna haj,bőr,szem.

Izmos lábakat nagyon szeretem.

Nekem a magasság egyáltalán nem számít, legyen minimum velem egymagas az már elég.

2020. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek ilyen megkötéseim, hogy csak az izmos. Van ismerősöm aki egyáltalán nem izmos, nem is magas, de szerintem jóképű, csupaszív ember és baromi vonzó. Tetszett olyan is, aki személyiségre félénkebb de ízlésesen ki volt/van gyúrva. Olyan is van, aki viszonylag magas (nem túlzottan), nem is izmos, arcra, karakterre tök más mint a korábbiak.

Az összkép és a kisugárzás a fontos.:)

2020. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!