Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek külsőre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek külsőre mi a legfontosabb egy fèrfiban: karakteres arc, szèles vàll, izmos has ... màs?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 13:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

A csukló, kéz, alkar. Imádom, ha ez erős, férfias csontozatot mutat. Nekem nem gyerebe a feminin madárcsontozatú férfi alkat, hiába van kigyúrva. Egy izmos, szőrös alkar, vastag csuklóval, erős mancsokkal a tuti. Főleg, ha mindezeket egy feltűrt ujjú inggel dobja fel. Onnantól mindegy, hogy kigyúrt vagy sem, engem megvett :D

Illetve a magasság és úgy általában a testalkat.

2020. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megis a kreol bandavezer a befuto....


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a mély, férfias, öblös hang a gyengém. Lehet feminin vonású, alacsony, kopasz stb. a férfi, ha mély hangja van.
2020. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az osszkep.
2020. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ápolt hosszú haj (lapocka alá érő), de a szőkék nem tetszenek, és a kedves,vidám mosoly. A fogak legyenek jó állapotban, de az nem zavar, ha nem állnak tökéletesen.
2020. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A kisugárzás számít leginkább. Emiatt előfordult már, hogy belezúgtam olyan pasiba is, aki nem is tetszett elsőre.

De ha valami megfoghatóbb kéne, akkor nekem főleg a karakteres arc, igényes szakáll tetszik. Ne legyen dagadt, de lehetőleg nálam vékonyabb se (51 kg vagyok, szóval ez nem annyira nehéz). Ja, és szőr! Legyen szőrös mellkasa, hasa, utálom a csupasz pasikat, a szőrtelenség abszolút kizáró ok, számomra nagyon férfiatlan. Mondjuk azért egy majomra se hasonlítson, a hátán pl. ne legyen, úgy egészséges mértékben.

2020. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem tipikusan az atléta alakú fiúk jönnek be leginkább,bár volt nem egy kondis párom is. De sokkal jobban tetszik a magas,szálkás test,hosszú végtagokkal és úrias jellemvonasokkal. Oltozkodesnel ing,illetve karóra ami nagyon tetszik,bónusz,ha szemüveges is mellé :P

De a leginkább egy számomra vonzó ferfiben az vonz,ha érezteti,hogy mennyire jó nőnek tart.

21N

2020. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést feltenni.....



Kb itt 20 nőtől 20 féle ízlés...legyen szőrős, áh inkább mélyhangú, vagy arisztokratikus....ezzel sokra mentél öcsém...

2020. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A válaszok alapján dús sötét hajú, barna szemű, sportos, magas, szőrös mellkasú mély hangú hapsi a nők "átlagosan" kedvence. Ez mondjuk magyarázza is, miért vagyok egyedül, mivel kopaszodom, nincs mély hangom, nincs szőrös mellkasom, szőke és kék szemű vagyok. Áshatom el magam.
2020. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19#

És ki tudja ezek a nők akik ide írtak hogy néznek ki. Lehet elszaladnál olyan bűn rondák.

Szóval no para.

2020. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!