Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetlenebb, nem domináns férfi. Bejönne nektek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek megvan a párja. Nem irányító, határozatlan férfiként mindig úgy gondoltam, határozott "vagány" nő való hozzám. A gond az, hogy ezek a nők (is) a vezéregyéniség férfiakat keresik. Van, aki szereti az "esetlenebb" típusú férfiakat? Nem életképtelen, hanem célokkal, hobbival, munkával stb. rendelkező, de határozatlanabb, csendesebb típusú férfit. 25-35 közötti nők válasza érdekel. Köszönöm.

2020. júl. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy ilyen?
2020. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Világ életemben ,gyerekként is ilyen voltam. Nem a nagyszájú fajta, bár voltak barátaim mindig is, és társaságban tudok "beszólogatni" meg hasonlók, de igazán erős személyiség sosem lettem, könnyen háttérben maradok, simán félbe lehet szakítani a mondatomat, stb. Szóval társaság közepe nem vagyok. Kezdeményező sem a nőknél, illetve csak nagyon indirekt módon, amiből sosem lesz semmi, max ismeretség, barátság.
2020. júl. 1. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy irtad, neked is megvan a párod valahol. Sztem érdemes hasonlóan csendesebb, kedves lányt keresned.
2020. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolkozol, illetve magamból kiindulva.

Határozott, céltudatos nagy vagyok, igaz, 25 alatt, és mindig is hittem, hogy egy csendesebb, nyugodtabb fiú illik hozzám.

Ne add fel!

2020. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ismerkedjetek 🤷🏻‍♂️🤔😍
2020. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Öregebbként írom, hogy láttam már sokféle verziót, nem ez alapján választanak a nők szerintem. Két csendeset is együtt (totál döntésképtelenek és minden kifolyik a kezük közül:D) és olyat is, ahol a nő hordja a nadrágot, de a férfi is egész kikupálódott mellette. Azért amikor kell lépni egyet felé, légy bátor, különben úgy élheted le az életed, hogy "mi lett volna ha", ami azért rosszabb, mint egy talán beégés. Szerintem sokan szeretik a szelíd, csendes, de udvarias férfiakat, de annyi kell, hogy merj kezdeményezni, ha valami szikrányi esélyt látsz.
2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!