Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátráltat a társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátráltat a társkeresésben hogy 105kg vagyok?

Figyelt kérdés
26N
2020. júl. 1. 15:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Igazából lehet azért fura mert regen voltam szingli.

Én hasonló alkatu nőket is szoktam látni nem is rossz pasikkal Szval azért bízom benne h nem maradok magam 😀

2020. júl. 1. 15:44
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Valakit biztosan fogsz találni, de igen, hátráltat.
2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg hátráltat, persze attól is függ, milyen párt szeretnél.


"Én hasonló alkatu nőket is szoktam látni nem is rossz pasikkal"


Ez előfordul vica-versa, erős szerelmi kapcsolat esetén, vagy lehet, hogy a párkapcsolat elején még egyikük sem volt elhízva.


Egyébként, ha nem vagy megelégedve a külsőddel, vagy hátránynak érzed, akkor is tudsz rajta változtatni. Idő és akarat kérdése csak. Nem bántásból mondom, de az egészségnek sem tesz jót ekkora súly.

2020. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Én elégedett vagyok ha az elmúlt 6 évben nem zavart akkor most sem :)

Csak a társkeresésbe most tértem vissza ugye ..

2020. júl. 1. 15:57
 15/29 anonim ***** válasza:
55%

"Én hasonló alkatú nőket is szoktam látni nem is rossz pasikkal"


Ugye ez az alapvető különbség a nők és férfiak között. Hozzád hasonlóan elhízott férfi nemhogy nem válogathat, hanem konkrétan szüzen hal meg.

2020. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Minden rossz szándék nélkül mondom, de a te súlyod az egy 2m/2m+-os felnőtt férfinek az ideális súlya. Még egy 180cm-es férfi is kövérnek számítana 105kg-al...


Én még soha az életben nem láttam jó külsejű férfit ilyen súlyú nővel, de hát ízlések és pofonok. Borzasztóan nagy hátrány és az egészséged is veszélyezteti. Teljesen más eset az is, mikor egy több éves kapcsolatban hízik el valaki, azt az emlékek miatt lehet jobban elviseli a partner, de... valami kövér nő fétiseset tudsz majd kifogni, vagy a legrosszabbakat. Neked sincs erre szükséged.

2020. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Számomra jo külsejű férfiak voltak Bar igaz kinek mi számít jónak.
2020. júl. 1. 16:02
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonzanak a ducibb nők, szerintem simán van esélyed, főleg ha elfogadod magad ilyennek és nem vagy tele gátlásokkal.
2020. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha budapesti vagy, akkor aká ismerkedhetünk is.
2020. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
*akár
2020. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!