Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasik miért gúnyolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasik miért gúnyolják a csúnya nőket?

Figyelt kérdés
A helyes pasik simán levegőnek nézik őket. A csúnya pasik talán belül érzik, hogy valójában a csúnya lányok az ő szintjük, de nem akarják elfogadni? Ha így van vajon miért nem próbálnak meg kapcsolatot kialakítani velük, akár barátilag, hátha később a belső értékek fontossá válnak és kialakulhat több is?

2020. jún. 30. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Amiért a csúnya nők a csúnya férfiakat. Szebb nők kevesebbek általában, legalábbis velem.
2020. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyíték hol van ?
2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Te valami alternatív valóságban élhetsz. Ahol mi lakunk, ott a ronda nők ívben tesznek a ronda férfiakra és a számukra elérhetetlen férfiak után futnak.
2020. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Furcsa a kerdezo nekem.Ez mar megint 1 troll kerdes ?
2020. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
A csúnya nők a legválogatósabbak!!! Nem allnak le a csunya fiukkal.
2020. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elkeserítelek, de nincsenek semmiféle szintek. A szépség egy szubjektív dolog, a jellemhibák meg függetlenek a külsőtől.
2020. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Mivel én is csúnya vagyok, úgy érzem jogom van ezt másnak is megmondani. Szerencsére meg tudom védeni magam, bár gondolni sem szoktak rá, hogy tettleg vegyenek elégtételt rajtam:)
2020. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csúnya nők zárkóznak el minden kapcsolat elől. Még itt, ezen az oldalon sem hajlandók ismerkedni. Még annak sem adnak esélyt, hogy kiderüljön, hogy nem csúnyák. Hiszen ők állítják ezt magukról.


Én élőben nem láttam még csúnya nőt. Öreget láttam, túlsúlyosat meg igénytelent, de mindenkiben meg tudom látni a szépet.

2020. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma 19:36 Pontosan.
2020. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!