Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magukat csúnyának tartó nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat csúnyának tartó nők azért nem mernek képet küldeni de még kép nélkül ismerkedni sem, mert önmagukból indulnak ki?

Figyelt kérdés

Mármint a nőknél van az, hogy annyira számít a férfi külseje - és igen, relatív a külső, van akinek Ryan Gosling tetszik, másnak meg Johnny Depp, de ettől még akkor is van jó pasi, átlagos és csúnya.


Szóval nőknél annyira számít a férfi külseje, hogy egy nők körében népszerű férfi ha választ egyet a körülötte zsizsegő lányokból akkor azzal szinte bármit megtehet. A saját gerince és erkölcsi érzéke az egyetlen, ami határt szab neki. És ezzel a nők is tisztában vannak, harciasan óvják és védik a férfit a többi nőtől, féltékenykednek, hiszen rettegnek, hogy nehogy elvegyék tőlük.


Ennél fogva ők maguk azok, akik maximálisan behódolnak a férfinek. Az már szintén a nő személyiségétől függ, hogy meddig megy el a behódolásban, extrém esetben még azt is elviselik, hogy a férfi üsse-verje őket meg rendszeresen csalja.


Akinek nem jut ebből a szűk, jó pasi körből férfi de szeretne családot, társat az vagy beéri az átlaggal vagy marad a szingliség, phaszkörhinta és végül a lombik meg a macskák.


Az átlag férfivel szemben már sokkal nagyobb elvárásokat támasztanak, ezt legtöbbször a leendő családalapítással indokolják, de olyan nők akik nem akarnak családot alapítani is hasonló ha nem nagyobb elvárásokkal vannak. Itt jön ki, hogy valójában az átlagos külsőt kell átlagon felüli belsővel kompenzálni, mert a női egó képtelen elviselni, hogy neki csak átlagos jutott.


Az átlag alattinak meg kizárólag azok jutnak, akik hajlandók elegendő pénzért bármilyen undormány férfivel elmenni. Az átlag alatti csóróknak meg azok a lecsúszott nők, akiknek már anyagi előnynek számít az is, ha van hol lakni meg van mit enni.


A nők pedig ezt a saját értékrendjüket terjesztik ki és ezért rettegnek attól, hogy a férfi majd szemetebb módon fog bánni egy "csúnya" lánnyal.


Közben pedig férfi szemmel a csúnya lány értelmezhetetlen, mert nem létezik olyan lány, aki esetében ne lenne olyan férfi, aki szépnek látja őt.


Csak mivel a lányoknak azok a férfiak jönnek be, akik sok másik lánynak is, így amikor negatív tapasztalat éri őket, mert a férfi kihasználja őket és ezt a csúnyaságukkal indokolja, akkor ezt önigazolásnak veszik.


Esélyt pedig azért nem adnak az ismerkedésre, mert pontosan tudják, hogy az eredmény úgyis ugyanaz, kizárólag 2-féle kimenetele lehetséges.


Az esetek 99%-ában: 1. Az itteni srác, aki ismerkedni próbál nem fog bejönni neki, mert nem úgy néz ki, mint Ryan Gosling, Johnny Depp vagy egy tetszőleges jó pasi.


Az esetek maradék 1%-ában: 2. Az itteni srác bejön neki, de ez azért van, mert rajta kívül még sok másik nőnek is bejön és csak kihasználni próbálja őt. Is. Meg az összes többi nőt. Is.



2020. jún. 29. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem küldök képet, mert az alapján senki se folytatná velem az ismerkedést. Mit akarhat bárki egy olyan nőtől, aki nem vonzó? Komoly párkapcsolatot biztos, hogy nem.
2020. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezt sosem tudhatod látatlanban. Én még olyan nőt nem láttam, aki ne lett volna vonzó több férfi számára.


Ellenben férfiaknál egyre gyakoribb, hogy akár 1000 nőnek is megmutatod a képét és egy sem találja vonzónak.

2020. jún. 29. 02:14
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Falusi Mariann is tetszik? Most jössz azzal, hogy VALAKINEK biztos tetszik. Ezzel nem vagyunk előrébb.


Az a baj, hogy az egész egy manipuláció, nem tudom, hogy csak eltanultátok valami tahó vezértől a suliban, vagy tudatos, de ez a "nem hiszem el, hogy ronda vagy, küldj képet" rettentően gyerekes és beképzelt.


Ha én csúnyának látom magam, és tegyük fel, nem vagyok az, akkor is csúnyának fogom látni, ha ezer beszélő fasz mondogatja, hogy szép vagyok.


Ha pedig tudom, hogy csúnya vagyok, és az életem során minden tapasztalat erre mutat, akkor meg pláne nem fogom már nagyon kiéhezett fasziknak mutogatni magam, hogy légyszi, élvezz belém.

2020. jún. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Amugy érdekes gondolatmenet, szépen levezetve. Bizonyos esetekre igaz is, de annyiféle minta van h könyvet lehetne irni belőle..többet is. Remek ötletet adtam magamnak ezzel 🤔
2020. jún. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha én csúnyának látom magam, és tegyük fel, nem vagyok az, akkor is csúnyának fogom látni, ha ezer beszélő fasz mondogatja, hogy szép vagyok."


Tehát elismered, hogy nők esetében testképzavarról van szó, ami a legritkább esetben függ össze a tényleges csúnyasággal (amennyiben a csúnyaságot valamilyen torzulásként definiáljuk), illetve azzal sem, hogy mik a vélemények róla?


"és az életem során minden tapasztalat erre mutat"


Elég érdekes ekkora nagy mellénnyel beszélni annak tükrében, hogy kétnaponta írnak ki csúnya lányos kérdéseket és egyik sem küld magáról képet, még olyanok sem, akik elmondásuk szerint társkeresőn próbálkoztak...


Ehhez képest férfiaknál bizonyított tény, hogy van, akit több ezer nő sem talál vonzónak.

2020. jún. 29. 03:41
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Azért nem mert azt várják hogy az utcán leszólítsa őket ryan gosling.
2020. jún. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Én egyszer küldtem és azt írták, hogy tényleg, valóban ronda vagyok...
2020. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Leegyszerűsítem neked. :)

Valódi ok: Azért nem mernek küldeni képet azok a lányok akinek alacsonyan van az önbizalmuk és/vagy testképzavarosak, mert félnek a csalódottságtól, hogy megint megkapják a ronda/csúnya jelzőket.

tl;dr: nem mennek a házhoz pofonért...

Kimagyarázós ok: ez a topik nem igazán társkereső. :)


Pedig már itt is leírtam, kezdem unni az ismétlést. Minden fejben dől el, szerintem önfejlesztéssel, szakember segítségével, sokat lehetne fejlődni.

Én is borzasztóan testképzavaros "pasi" voltam, át tudtam formálni úgy a gondolkozásomat, hogy el tudom/tudtam magamat fogadni, el tudtam engedni a félelmeimet, tudom magamat a szó normális értelmében szeretni. :)

(Plusz odafigyelni az étkezésre, öltözködésre etcetcetc.)


Ez egy nagyon nehéz út, de szerintem járható!

2020. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert úgy gondolják, csak egy hasonlóan csúnya vagy legfeljebb átlagos férfi ismerkedne velük, az meg nem kell nekik.
2020. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8: Lehagytam bakker (már másik csúnyás topikban is leírtam): Az, hogy rossz tapasztalata volt az illetőnek, az nem jelenti azt, hogy mindenki ezután le fogja "rondázni". Az sajnos pech/sorsszerű (ki, hogy vélekedik) volt, hogy ezt megtapasztalta. Egyrészt azokat az embereket akikben nincsen minimális EQ sem, (hogy ilyen pronyó módon megbánt) azokat gyorsan kukázni kell. Másrészt a szépség/rondaság szerintem még mindég szubjektív. :)
2020. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!