Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magukat csúnyának tartó nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat csúnyának tartó nők azért nem mernek képet küldeni de még kép nélkül ismerkedni sem, mert önmagukból indulnak ki?

Figyelt kérdés

Mármint a nőknél van az, hogy annyira számít a férfi külseje - és igen, relatív a külső, van akinek Ryan Gosling tetszik, másnak meg Johnny Depp, de ettől még akkor is van jó pasi, átlagos és csúnya.


Szóval nőknél annyira számít a férfi külseje, hogy egy nők körében népszerű férfi ha választ egyet a körülötte zsizsegő lányokból akkor azzal szinte bármit megtehet. A saját gerince és erkölcsi érzéke az egyetlen, ami határt szab neki. És ezzel a nők is tisztában vannak, harciasan óvják és védik a férfit a többi nőtől, féltékenykednek, hiszen rettegnek, hogy nehogy elvegyék tőlük.


Ennél fogva ők maguk azok, akik maximálisan behódolnak a férfinek. Az már szintén a nő személyiségétől függ, hogy meddig megy el a behódolásban, extrém esetben még azt is elviselik, hogy a férfi üsse-verje őket meg rendszeresen csalja.


Akinek nem jut ebből a szűk, jó pasi körből férfi de szeretne családot, társat az vagy beéri az átlaggal vagy marad a szingliség, phaszkörhinta és végül a lombik meg a macskák.


Az átlag férfivel szemben már sokkal nagyobb elvárásokat támasztanak, ezt legtöbbször a leendő családalapítással indokolják, de olyan nők akik nem akarnak családot alapítani is hasonló ha nem nagyobb elvárásokkal vannak. Itt jön ki, hogy valójában az átlagos külsőt kell átlagon felüli belsővel kompenzálni, mert a női egó képtelen elviselni, hogy neki csak átlagos jutott.


Az átlag alattinak meg kizárólag azok jutnak, akik hajlandók elegendő pénzért bármilyen undormány férfivel elmenni. Az átlag alatti csóróknak meg azok a lecsúszott nők, akiknek már anyagi előnynek számít az is, ha van hol lakni meg van mit enni.


A nők pedig ezt a saját értékrendjüket terjesztik ki és ezért rettegnek attól, hogy a férfi majd szemetebb módon fog bánni egy "csúnya" lánnyal.


Közben pedig férfi szemmel a csúnya lány értelmezhetetlen, mert nem létezik olyan lány, aki esetében ne lenne olyan férfi, aki szépnek látja őt.


Csak mivel a lányoknak azok a férfiak jönnek be, akik sok másik lánynak is, így amikor negatív tapasztalat éri őket, mert a férfi kihasználja őket és ezt a csúnyaságukkal indokolja, akkor ezt önigazolásnak veszik.


Esélyt pedig azért nem adnak az ismerkedésre, mert pontosan tudják, hogy az eredmény úgyis ugyanaz, kizárólag 2-féle kimenetele lehetséges.


Az esetek 99%-ában: 1. Az itteni srác, aki ismerkedni próbál nem fog bejönni neki, mert nem úgy néz ki, mint Ryan Gosling, Johnny Depp vagy egy tetszőleges jó pasi.


Az esetek maradék 1%-ában: 2. Az itteni srác bejön neki, de ez azért van, mert rajta kívül még sok másik nőnek is bejön és csak kihasználni próbálja őt. Is. Meg az összes többi nőt. Is.



2020. jún. 29. 01:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok, nem kell még egyszer hallanom ezt egy random pasitól gyakorin. Én sokszor küldtem képet magamról itt gyakoris pasiknak. Erre mi volt a reakciójuk? "Legyünk barátok." Nem viccelek. Előtte még a randiról meg szexről beszéltek, meg hogy milyen jó fej vagyok, stb... Ha a pasik meglátnak, meghátrálnak. Közlik, hogy a szexre való többszörös felhívást én olvastam félre, ők kekszről beszéltek. Már nem akarok ezen újra keresztülmenni.
2020. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem magunkból, hanem a rossz tapasztalatainkból indulunk ki. + a megfigyeléseinkből, ez is fontos. Egy általában perifériára szorult kis csúnyaságnak, akivel többnyire "nem történik semmi", "nincs élete" párkapcsolati szempontból, rengeteg mindent van ideje, szabad kapacitása végignézni... Nekem több mint hat éve gyakorlatilag teljesen üres az életem ilyen szempontból, miközben körülöttem zajlik az élet, történnek dolgok. Szerinted ennyi idő alatt mennyi infot gyűjtöttem be? Még többet is a kelleténél.
2020. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom én azt látom aférfiaknak van egekben az elvárás nem a nőknek,de tisztában vagyok vele,hogy vannak kivételek is,"rendes" pasik akik ne ma tökéletességet keresik. De nekem van egy enyhe asszimtria az arcom egyik felében,a másik az nagyon is szép és nagyon sok bunkó,tahó sokszor a legdagadtabb,xxxxl pólós,szőrös muksók ezért lerondáznak,csúnyáznak. Holott amúgy eskü sokszor figyeltem már az arcom,ez tényleg egy enyhe asszimetria...eléggé elkeserítő,hogy tökéletesnek kell lenni ahhoz egy nőnek,hogy senki ne rondozza le,bár lehet még őket is rondázzák egyes egyedek?? És azért mondom ezt,mert amúgy meg van barátom és voltak is és vannak férfiak akik szépnek tartanak...de azért ott van egy másik réteg aki simán lerondáz,megaláz csak egy enyhe hiba miatt. Mi lenne,ha még több hibám lenne?? el sem tudom képzelni milyen szörnyű megaláztatásokban kell részeülsnie egy kicsit is előnytelenebb külsejű nőnek.
2020. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet, hogy csak simán nem kíváncsiak rád? Olyan nincs, hogy egy nő "nem mer" ismerkedni (pláne név és arc nélkül), csak olyan, hogy nem akar.

Sokan nem önsajnáltatásból írják, hogy csúnyák, hanem tényként. Én átlagosan nézek ki, más negatív tulajdonságot szoktam írni magamról és ilyenkor mindig rám repül egy rakás hős lovag, akik megmagyarázzák, hogy ugyan ugyan, azért annyira biztos nem rossz a helyzet, tuti, hogy azért nekik tetszenék ;). Na ilyen ismerkedésre nem sokan vevők, ahol már eleve hülyének nézed, nem hiszed el, amit ír, bizonygatod az ellentétét annak ellenére, hogy nem ismered az illetőt, csak hogy bevágódj nála.

2020. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!