Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nem helyes férfi visszautasít egy nála sokkal szebb nőt csak azért mert dohányzik?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 06:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elképzelhető. Vannak, akik érzékenyek az illatokra, szagokra és a vonzalom igazán ezen is múlik náluk. Nem akarják folyton a cigit szagolni a másikon.

Én nő vagyok, de nem dohányzom, köhögésrohamom van, ha beszívom más füstjét, szóval nem akarnék így élni hosszútávon.

2020. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akinél ez kizáró ok, annak mindegy, hogy az adott nő/férfi épen mennyire néz ki jól.
2020. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne! Nekem volt dohányzó barátnőm,de köszönöm, annyi elég is volt.

Akkor belemennék, ha le akar szokni, de akkor már nem az a helyzet, hogy elfogadom őt úgy, ahogy van.

2020. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyét kapnék, ha minden stimmelne és iconyat jól is nézne ki, de dohányozna! Sajnálom, de kizáró tényező...
2020. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért ne létezhetne? Erre válaszolj. Miért fordul meg a fejedben, hogy ez nem létezhetne mikor egyértelműen létezhet?
2020. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerinted nekünk pasiknak minden mindeggy csak csöcse legyen? :D
2020. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

#16


Meg puncija :))))

2020. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes módon én önmagában nem undorodom betegesen a cigifüst szagától, ha nem tömény, néha még van is egyfajta hangulata, de a nőktől nem viselem el a dohányzást. Nemcsak azért, mert nem nőies, a szájból és a bőrről áradó füstszag taszító, hanem mert semmilyen függőség nem jó jellemvonás, általában az ilyesmi más dolgokban is megmutatkozik. Egyfajta gyengeség, frusztráltság szimbóluma számomra.


Emellett szánalmas, amikor állandó probléma, hogy hol van egy cigibolt, meg jaaj, ki kell menni valahova, hogy a nő rágyújthasson. Olyan, mint valami fogyatékosság.

2020. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!