Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nem helyes férfi visszautasít egy nála sokkal szebb nőt csak azért mert dohányzik?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 06:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, természetesen létezhet.
2020. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Azt mutatja hogy a férfinak vannak igényei amikhez tartja is magát. Szerintem ez lenne a normális.
2020. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Van. Nálam is ez a helyzet. És nem azért mert én fejben így döntöttem. Egyszerűen megszűnik a vonzalom.
2020. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Igen! Jópár éve nem dohányzom, de ez a dohányzás olyan, mint az alkoholizmus: gyakorlatilag nem szoktál le, csak szünetelsz jó esetben életed végéig.


Sokszor szembesültem már az ingerrel, hogy jaj de jó lenne rágyújtani, de tudom, hogy ha "csak buliban" egyet elszívok, ugyanonnan folytatnám a cigizést, mintha 10 perce nyomtam volna el az utolsót. Semmi szükségem nem lenne tehát arra, hogy valaki folyton ingereljen ezzel. Másrészt pedig ott vannak a nyilvánvaló okok: büdös tőle az ember. A szája, a haja, a ruhája...kevés gusztustalanabb szag van, amint a dohánnyal összekeveredő parfüm pl. Ha meg zárt térben is dohányzik (lakása, autója), akkor van egy konstans állott füstszag körülötte. Nem valami nagy élmény, főleg a dohányzás elhagyásával helyreállt szaglásomnak.


Plusz idegesítő lenne a mindennapoban is: jaj, még ne menjünk be a színházba mert elszívok egy cigit. Jaj, kifogyott a cigim, menjünk keressünk boltot. Bármilyen közös programon járkál majd cigizni. Egy függőnek (én is ilyen voltam!!) függősége tárgya a legfontosabb. Mindig azt nézi, hogy van-e neki elég, és ha nincs, akkor hol tud a leghamarabb szerezni. Ideges, ha nincs neki, és nem tud hozzájutni, ez az idegesség meg rajtam csattan. Tudom, mert én is ezt csináltam.


Semmi szükségem erre a hátráltató faktorra, így is éppen elég pénzt és időt elcsesztem rá saját magam is.

2020. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezö ebben helyhetben vagy pont?

Keress 1olyan pasit akinek a dohanyzas a fétise es imadni fog

Irj

2020. jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Igen és jártam is már így. Tetoválás miatt konkrétan két nőt is elutasítottam. Pedig egész jól indult mindkettő eset, főleg az első. De ahogy megláttam a kezén azt a mocskot azonnal közömbös lett, pedig szép lány volt és be is jött volna. Ráadásul ő kezdeményezett. Dohányossal csak olyan szituációban volt ez, hogy tetszett, nézegettem, de ahogy megláttam a dohányzóban azonnal vége lett az érdeklődésemnek.

Tőlem lehet kancsal, beszédhibás, vörös hajú és félkezű is tetszett már, de tetoválttal, elhízottal és dohányossal nem jövök össze. Persze ez jócskán leszűkíti a mai világban a lehetőségeimet, de nem érdekel.

2020. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell visszautasítania, mert egy nőnek sem kell nála csúnyább férfi.
2020. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok férfit, nőt ismerek aki visszautasított valakit ezért. (kinézettől függetlenül)
2020. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már az utcán megérzem a cigiszagot hányingerem lesz pedig én is dohányoztam anno, szóval maximálisan megértem.
2020. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!