Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ennyire fontos a kor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ismerkednék egy nővel, elmondása alapján teljesen bejövök neki, én vagyok 23, ő pl 25 , és jönnek ezek a szövegek hogy jaj de fiatal vagy így inkább hagyjuk, holott én röhögök mert egy idősek vagyunk. Holott több olyan családot is ismerek ahol a nő javára nem 2-4 év van, hanem legalább 10-15 , és gyerek van, boldogság van stb. Viszont a 90% azt veszem észre, hogy van aki még azon is fennakad ha a férfi 1 hónappal is fiatalabb. Tizenéveseknél próbálkoztam pedig azt kaptam , hogy túl idős vagyok. a Velem egy korúak meg a 30-40 es férfit akarják . Teljesen reménytelenül érzem magam .

2020. jún. 30. 01:11
1 2
 1/11 Savlekotő ***** válasza:
76%

Kifogás,vmi más miatt Koptatnak le,ha valakit minden ki le koptat ott a saját gépezettel lesz baj,és nem feltétlenül a kor..

70F

2020. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezek régi szokásokból fakadó előítéletek.

Van benne szorongás is, hogy ha fiatalabb nálam, előbb utóbb

elhagy egy nálam fiatalabbért. Ezért inkább bele sem vág.

2020. jún. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Lefelé azért nem megyek, mert úgy érzem, kihasználtam az éveimet és aki nálam fiatalabb (főleg, hogy az átlag kevésbé szorgalmas), biztosan hátrébb van, mint én. Túl időset meg azért nem választok, mert a szemembem azok az emberek felszínesek és hibbantak. És vagy agyilag nem ott tartanak, ahol a koruk alapján kellene és ahol nem akarok én sem már tartani annyi idősen, mint ők, vagy pedig majd lelépnek egy fiatalabbért, ha én is elérem azt a kort.
2020. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok, én azért 2-3 évből nem csinálok gondot, de olyan 5-8 év már nem oké
2020. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Az én környezetemben pont, hogy meglepően sok(!) olyan esetet látok, ahol a lány idősebb 1-2-3-4 évvel. De tényleg szinte az összes pár ilyen, akit közelről látok. :D pont nemrég jött össze egy 27 éves lány ismerősöm egy 23 éves fiúval. Szóval azért vannak ilyenek.

Ennél nagyobb korkülönbség már azért kevésbé elfogadott (azon kívül, hogy egyesek megszólnak érte), mert lehet, hogy már túlságosan máshol tartanak a felek az életben. Pl. ha a fiú 22, és még tanul, bulizik, és csak a távoli tervei között van a gyerekvállalás stb., de a lány már 26, dolgozik, és a családalapításon gondolkodik, abból nem igazán lesz működőképes kapcsolat. Minél idősebb emberekről beszélünk, annál kevésbé ütköznek ki az ilyen problémák. Persze emberfüggő is, hogy ki mennyire érett, de általánosságban igazak ezek.

Egyébként én 21 éves lány vagyok, és engem nem zavar, ha 1-2 évvel fiatalabb egy fiú (sőt általában jobban vonzanak a fiatalok... :D), de 1-2 évnél idősebb fiúval/férfival nem jönnék össze, pont ezek miatt a különbségek miatt.

2020. jún. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Én jelenleg pont egy 23 éves fiúval randizom. Nem olyan ritkaság ez.

25N

2020. jún. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Az itteni luzerek szerint 30 felett furtokben fognak csungeni a huszoneves szuzek az alberleted csengojen.


Amugy a ferjem 4 evvel fiatalabb, bar mi 30 felett jottunk ossze.

2020. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem minden nőnek számít a kor. Van, akinek a személyiség sokkal fontosabb
2020. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar, ha pár évvel fiatalabb, és több ilyen pár is van a környezetemben. (20-25 kozottiekrol beszélek)
2020. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5%

Vicc vagy! 20 és 30 között a nők az igazi pasikat keresik! Az pedig 35 körül kezdődik. Nyegle kisfiú vagy te még!

A környezetemben senki sincsen idősebb nővel! A milfeket mindenki felpróbálja idejében, de ennyi. Nem kapcsolatra...

2020. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!