Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol a hiba egy ilyen nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a hiba egy ilyen nőnél?

Figyelt kérdés

27 éves, külsőleg a nagybetűs NŐ, hihetetlenül vonzó és sugárzó. A szakmájában sikeres, anyagilag a toppon van, kívülről nézve irigylésre méltó az élete. A bibi a férfiaknál van. Évekkel ezelőtt volt egy kapcsolata, ahol az eljegyzésig jutottak, de utána rövid idő alatt annyira megromlott a kapcsolat, hogy ő lépett ki belőle. Onnantól kezdve tart a “felemelkedése”, leszámítva a párkapcsolatokat. Tartós kapcsolata azóta nem volt, ellenben rendszeresen, visszatérően ugyanannál a 2-3 típusnál köt ki : vagy foglalt/családos/szingli de gyerekkel rendelkező pasik vagy 20-21 éves fiúkák. Hol egyik, hol a másik, de mindig ezek a kategóriák játszanak.

Mielőtt bárki azt gondolná, hogy magamról írok E/3-ban, nem, egy nagyon kedves barátnőm az illető. Fantasztikus és nagyon értékes csaj, aki kifelé nem is mutatja, de tudom, hogy belül szenved, emészti az, hogy nincs mellette az a nagybetűs Férfi, akit megérdemelne. De ennek ellenére mindig ugyanaz a vége, hogy képbe jön valaki a felsorolt kategóriákból, aki lehet hogy külsőleg nagyon rendben van, és ideig-óráig izgalmas, érdekes, de hosszú távon egyértelmű, hogy nem pálya.


Nagyon szeretnék neki segíteni, mert sokkal többet érdemel. Valami ötlet, tanács?


2020. jún. 29. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

"Hol a hiba egy ilyen nőnél"


2 mondattal később


"A bibi a férfiaknál van"


Tehát kreáltál magadnak egy választ, de ennek így mi értelme?

2020. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Direkt nem akar komoly kapcsolatot.
2020. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2 : csak bízom abban, hogy szimplán rosszindulatú és kötekedő vagy, nem pedig a kérdés értelmezésével van problémád. Tényleg el kell magyarázni?
2020. jún. 29. 22:36
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a szakmabeli sikerességet nem akarja feláldozni egy párkapcsolat miatt, vagy csak fél a komoly dolgoktól, nem akar mégegyszer eljegyzéd után szakítani.

Tudja, hogy családos ember és 20on éves fiatal fiúk sem megállapodni akarnak mellette, ezért nem reménykedik és neki ez így kényelmes. Lehet hogy neki ez így jó, csak magának se ismeri be.

2020. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátba leírhatod. Nekem csak egy kérdésem van: Mi volt az a helyzet, ami után elindult, ez a ciklikusan folyamatos ismétlődése az esetnek és itt nem az eljegyzésre gondolok.Még az eljegyzés előtt.
2020. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3 : ez nincs így. Ismerem a terveit, a nagy családról, a gyerekekről, gyönyörű otthonról, stb.

Tudom, hogy nem élvezi ezt a helyzetet.

2020. jún. 29. 22:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5 Mivel ciklikus, és visszatérő dologról beszélünk, az általad felvetett dolog nem játszik. Nem ismétlődne ha neked lenne igazad.
2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Ezt hívják pechsorozatnak. Valószínű azért van, mert a jóképű, 25-35 közötti, szingli, gyerektelen, gondtalan férfiaknál, akikkel jó lehetne neki, akkora sorok állnak, hogy kicsi az esély hogy összefut velük.
2020. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csalódott. Egy óriásit annak idején, ami teljesen megváltoztatta. Megesik. Személyes tapasztalat. Ez egy ördögi kör. Nehéz belőle kimászni. Valószínű akkoriban ő is nagyon megtört, aztán persze lábra állt, megerősödött, de egyrészt bízni màr nem tud (ha akar sem) és nem szándékosan választ olyat, akit, nem tehet róla.

A tökéletes példája, hogy ment tönkre valaki teljesen érzelmileg. Kívül nem látni, de belül ott vannak azok a sebek és lesznek is mindig.

2020. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9 : ebben lehet igazság.

Én nem ismertem még Őt akkor, szóval csak az elmondása alapján tudom, hogy milyen volt az a kapcsolat. Az biztos, hogy az első nagy szerelem volt az életében.

2020. jún. 29. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!