Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetemen nem tudok becsajo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetemen nem tudok becsajozni ahol kétszer annyi lány van a szakon/karon mint fiú, akkor mit tudok még tenni? Hol a hiba? Ennyire rossz lennék?

Figyelt kérdés

Pénzügy-számvitelt tanulok és itt is, de általában is a Gazdaságtudományi Karon kb 1 fiúra 2 lány jut. Arra a saját káromon már rájöttem sajna, hogy a túl közeli iskolatársaknál nem érdemes próbálkozni (akikkel egy évfolyamba és egy szakra jártok, sok a közös órátok), mert a lányok kb az ilyen fiúk 90%-án romantikus/szexuális értelemben keresztül néznek (kivéve a legmenőbb, legmagabiztosabb, legjóképűbb 10%-ot).


Viszonylag sok ismerősöm, haverom van. Lányok is. Bulikba is járok, de egyéb rendezvényekre is, nappal is ismerkedni próbálok, beszélgetni emberekkel, finoman kezdeményezni lányoknál, de semmi. Nincs hírem szerencsére és nem olyan vagyok, hogy minden héten más lányra hajtok, de azért szoktam próbálkozni. Nem vagyok már szűz, középiskolában 1 évig volt barátnőm 18 évesen, de azóta nem sikerült ezt a "bravúrt" megismételni. Nem tudom mit tehetnék, nem tudom mi a baj velem. Ennyire azért nem kellene nehéznek lennie, mert elég távol vagyok attól, hogy legalja embernek tartsam magam bármiben is, szerintem összességében rendben vagyok.

22/F


2019. dec. 21. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Önfejlesztésre fordítanám az időt a helyedben.
2019. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Hány nőnél próbálkoztál eddig?
2019. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez még az a kor, amikor a nők simán megtehetik, hogy ugyanazzal a pár top-pasival dugassák magukat felváltva, ilyenkor a többi férfi nemigen tud labdába rúgni. Ha nem vagy sikeres a nőknél ebben a korban, meg kell várnod, míg a nők eljutnak a nincs-már-időm-szórakozni korba, amikor kénytelenek a többi férfival is foglalkozni, ha nem akarnak egyedül maradni.
2019. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Egyetemista lányok FÉRFIAK társaságát keresik, nem diákokét!


Esetleg, ha a diák szülei pénzesek...

2019. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
53% 42% Egyetem közelében nem volt még...
2019. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Még annyi, ha láttátok volna, milyen szakadt, hobo barátaik voltak a "jónőknek" egyetemen, sírnátok.
2019. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Az nem számít hogy kire ki jut, mert nem statisztikai alapon, muszájból választanak párt maguknak az emberek, hanem továbbra is azt keresik aki szimpatikus, vonzó. Szerintem az a bajod hogy görcsös vagy, nem tudsz simán csak barátkozni lányokkal. Lány barátokat is ugyanúgy kell szerezni mint fiú barátokat, csak normális esetben utóbbiból több nem lesz
2019. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sokat agyalsz és túl jó fiú vagy. Te vagy a rendes srác a szomszédból típus. Ez pozitív, de nem punci nevesítő. Legyél tökösebb, lazább és mozdulj rá a csajokra kulturált módon.
2019. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!