Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a férfi?

Figyelt kérdés

Barátságból szerelem. Először hónapokig nézegettük egymást, majd hülyéskedtünk, ismerkedtünk, koronavírus alatt jobban közelebb kerültünk egymáshoz. Zárkozott a fiú, talán szégyenlős, nehezen lép, talán sose volt barátnője vagy nagy csalódást élt át, de mellettem megnyílik, minden jó volt.. aztán látta elvagyok foglalva, mindig csak mondja, hogy majd jövőnyáron így stb,, megismerem a barátait, stb stb

Elhívtam fagyizni, mondta persze jo persze, hivatkozva arra, hogy meg sose voltam abba a cukraszdaba es csak ugy eljohetne velem. Azota felve nez ram vagy ram se nez, hozzam se szol. Mi baja lehet?



#fiatal #szerelem #Love Story #mitgondol #enmarnemlepek
2020. jún. 29. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a lany es fiubaratai kepei be vannak szivezve az instran en ha felrakok egy kepet mond 1-2mondatot jo a kep meg hol voltal erdeklodik stb de sose szivezi enyem
2020. jún. 29. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, elég gyerekes hozzáállás, férfinek nem mondanám.
2020. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem volt még barátnője és fél a helyzettől, mert nem tudja mit kell csinálni. Leginkább a csóktól félhet. Ha látsz benne fantáziát, akkor nagyon lassan, játékosan közelíts felé.
2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyzet is volt meg el is kerul gyorsan mellolem. Amugy meg baratja elott nagy szajjal mondja h ,,csokoltatlak’’ es simogassa a fejem hozzaer kezemhez stb...
2020. jún. 29. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerheted olyan jól, ha még azt se tudod volt-e már barátnője. Lehet, hogy amit érzel csak egyirányú és ő így próbál lekoptatni, vagy nem érzékeli, hogy te hogy érzel.


Próbálj meg utalni az érzéseidre.

2020. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!