Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerős férfi viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerős férfi viselkedik így, akkor ez jelentheti azt, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki barátságos velem. Mikor meglát, akkor tetőtől talpig végignéz és utána nyugszik meg az arcomon a tekintete, és kezdeményez beszélgetést.

Vagy ez igaziból nem jelent semmit??


2018. okt. 4. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy kedveli a társaságod és tetszel neki.

De ez nem jelenti önmagában azt, hogy szeretne esetleg bármit is tőled, mint nő.

Ha akar valamit, akkor majd randira hív.

2018. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem:D az azt jelenti, hogy mint ember szimpatikus vagy neki, de ez még nagyon kevés ahhoz, hogy vonzódjon is hozzád:D Ahhoz több kell.


Majd amikor minden csipcsup dologgal felhív, keres, rád ír, és érezni fogd, hogy szeretne veled kommunikálni-élőben, írásban, és minden hogy, majd akkor elgondolkodhatsz azon, hogy vonzódik hozzá.

2018. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármi is lehet belőle. :)


Hány évesek vagytok?

2018. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a testbeszédben sokat elárul, ha valaki valakit végig mér. Én nem vagyok cicababa aki az utolsó divat után megy, de valamiért én is végignézem jobban azt a férfit, aki szimpatikus, és a cipőjénél kezdem. Nem tudom miért teszem ezt, úgy érzem szinte ösztönös. Ha valaki nem jön be, nem nézem meg, és nem emlékszem milyen cipő volt rajta mikor utoljára láttam.

Egyébként fordított esetben nagyon utálom ha feltűnően észrevehető, hogy a férfi méricskél. Szinte éget, amikor látom, hogy végigpásztáz, majd mosolyog az arcomba. Ez olyan mintha egy árucikket mustrálna. Persze mi nők is megtesszük ezt, csak mi nem olyan feltűnően. Elég egy egy odavetett pillantás. De nyilvánvaló, hogy mi is akkor csináljuk ezt, ha érdekel valamilyen szinten.

2018. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!