Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem lesz úgy párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz úgy párom, hogy cuki vagyok vagy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és nem akarnak a nők. Azért nem akarnak mert minden nő cuki muki pasinak tart, pl egy nagyon csinos vonzó kolléganőm is így a liftben spontán megsimogatta az arcom, hogy de cuki vagy....

Próbáltam mindent, de egyszerűen ilyen az arcom stílusom..


2020. jún. 29. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Cuki muki...ezzel kitörölheted a segged a nőknek férfiak kellenek! Ezzel a szövegeddel max. melegként tudnál érvényesülni. Meg 35 évesen...
2020. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

AMATŐR!!!


Akkor, ott, a liftben kellett volna megraknod.

2020. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy. A nagy számok törvénye alapján kell legyenek olyan nők akiknek tetszik ha a párjuk nem férfias inkább aranyos. De bennem mindig az oltalmazni való gyerek képe vagy a vicces szomszéd srác akit gyerek korom óta ismerek és inkább testvér mint férfi vagy a bohockodó nagypapa ugrik be erről.

Aki a cuki jelzőt megkapta jellemzően semmilyen szexuális vágyat nem kelt ellenben beindítja az anyai ösztönt nálam. Ebből valóban nincs hova tovább.

Nem hiszem hogy tudsz ezen változtatni ha alapból ilyen a jellemed.

2020. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alap, hogy legyen cuki.

Minden más azután jön.

2020. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Pedig az ott a liftben akart téged...

Talán még nincs késő, hívd el randira, és cirógasd meg te is egyszer-kétszer viszonzásul!

2020. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.-nek.


Hagyd, ha 35 évesen ezt magától nem veszi le, akkor ez menthetetlen.

2020. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: 1-2 évtized alatt ő is megtanulhatja.:)
2020. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az arcoddal van a baj, hanem a fejeddel, azaz ami benne van...
2020. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En egy domina kulseju, de annal azert egeszsegesebb lelku no vagyok, es imadom a cukimukikat. Szeles valla, lapos hasa legyen, de gyerekes vonasok, manga-szeru cukisag, kobold-arc gyengem. Kis termet is.
2020. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!