Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárkeresés impotenciával?

Figyelt kérdés
Lehet így esélyem egyáltalán? Mikor kellene ezt elmondani? Lányok, ti mit szólnátok, ha egy amúgy szimpatikus srácról kiderülne?

2020. jún. 29. 15:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%

Én folyamatosan olyan nőkbe futok bele, akiknek az ő szavaikkal élve:

- "nem minden a szex"

- "a szex nálam sokadlagos, elhanyagolható dolog, nekem a lélek számít"

- "egy összebújás és gyertyafényes vacsora többet ér, mint 5 orgazmus"


Szóval szerintem sokkal több esélyed van olyan nőt találni, akit nem zavar az impotenciád, mint nekem olyan nőt találni, aki imádja a szexet.

2020. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#19 és #21 köszönöm, nem adom fel! A baleset előtt jó partner voltam.
2020. jún. 29. 15:57
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
A sárgarépa rengeteget javít rajta, csak jól hozzá kell kötni. Nincsen erre valami beültethető+felfújható implant amúgy? Vagy péniszpumpa+farokgyűrű megtartja a merevedést?
2020. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Hát nem vagy egyszerű helyzetben..

Kb mintha a lottó nyereményt várnád,annyi az esély hogy ezt elfogadja egy olyan ember ,akivel amúgy minden szinten megértitek egymást.

Annyit mondok, hogy ne add fel!

Egyrészt keresd a lehetőséget, hátha van rá gyógymód. Interneten, fórumokon, külföldi oldalakon..

A másik..ezt az ismerkedés elején mondd el. Kisebb lesz a trauma. Neked...

Még valami..

Fiatal vagy..ilyenkor még mindenki azt gondolja, hogy van idő és lehetőség jó kapcsolatot találni..

Évek múlva, mikor eléri a korosztályod azt az életkort és megszerzi hozzá azt az élet tapasztalatot, hogy mennyire kevés az olyan ember, aki mellett kitartanál..akkor több esélyed lesz egy jó kapcsolatra.

Én már úgy érzem, hogy le tudnék mondani egy ilyen helyzetben, hogy ez a dolog nem 100%-os..persze, nehezen, mert nagy áldozat lenne. De 40 fölött az ember már jobban mérlegel. Én nem dobnék el egy jó kapcsolatot egy ilyen dologért. Persze, lesz itt olyan aki majd köpköd ezért a véleményért ..de nem jártuk egymás útját...

2020. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha valaki megkedvel, megszeret, akkor találsz olyan lányt, akivel tudsz szeretkezni a végén pedig vibrátorral kielégíteni.
2020. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjatok mar a hamis vigasztalasokkal. Akihez vonzodik az ember, azzal szexelni akar, VELE, nem pedig vibratorral, ujjal meg egyebekkel. Teljesen mas amikor a masik penisze van benned, mintha egyebekkel szorakoznatok.

Ettol fuggetlenul termeszetesen talalhat a kerdezo valakit elobb-utobb, de az hulyeseg, hogy barki aki normalisan all a szexhez es vagyik ra, majd “beeri” a felmegoldasokkal pusztan szeretetbol.

2020. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem esélytelen. Ne dőlj be annak, hogy a nőknek elég vagy inkabb jobban vágynak ölelésre, összebújásra stb. Ez kamu. Engem a csajom konkrétan azért hagyott el, mert szerinte én "nem b@&ztam meg eléggé". Hozzátenném amikor összejöttünk ő mesélte, hogy rossz tapasztalata van a szexxel kapcsolatban az exe miatt, ezért voltam mindig nagyon óvatos és figyelmes vele. Semmit se számít.

Szóval impotensen felesleges próbálkoznod, arra 0 a valós esély, hogy találj egy normális lányt aki így is el fog fogadni. Vagyis lehet hogy lesz ilyen, aki majd rádönti a lelki szennyest, te leszel a kedves barátja, de fűvel fával meg fog csalni az biztos.

Bocs, hogy ilyen negatív vagyok, de nagyon sok teljesen normális, átlagos srác labdába sem rúg manapság a nőknél, úgy hogy igazából velük semmi gond nincs csak mondjuk annyi, hogy kicsit visszahúzódóbbak vagy nem olyan nagydumás "menőcsávók".

2020. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%

"Akihez vonzodik az ember, azzal szexelni akar, VELE, nem pedig vibratorral, ujjal meg egyebekkel. Teljesen mas amikor a masik penisze van benned, mintha egyebekkel szorakoznatok."


Biztos a pasi agyammal van baj, de felőlem minden nő bevarrhatná a punciját, ameddig tudja használni az ajkai meg a kezét. 🤤 Nálam másodrangú dolog a behatolás. Szóval gyanítom rengeteg nő van, aki hozzám hasonlóan nem csak dugásra megy, meg hogy a kemény farkon pattogjon.

2020. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21%
Keress egy demiszexualis nőt. Szerintem inkabb csak lelki oka van az impotenciadnak. A gerinc nincs osszefuggesbe a nemes reszeddel anatomiailag szerintem.
2020. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha csak nem ez a rész sérült:



S2-S4 paraszimpatikus idegek.

2020. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!