Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként tényleg lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként tényleg lehetetlen szexmániás nővel ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, de sok idő találni, főleg, ha még ezen kívül is sok kritériumod van.

Attól is függ, hogy melyik korosztályra gondolsz.


Volt szerencsém ismerkedni olyan 30-as férfival, aki szintén nagy étvágyúnak mondta magát majd mikor 3 hónap után is elvártam a napi minimum 1-t, kiakadt, hogy ő csak az elején gondolta ezt és hogy nem hitte volna, hogy az igazat mondom 2 gyerekes anyaként, hogyha van párom, akkor minden mennyiségben jöhet vele, viszont, ha nincs, akkor évekig is elvagyok szex nélkül. Volt rá példa.

2020. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Pacsi, én pont ugyanilyen vagyok. Egyedül pár nélkül évekig, aztán ha van valaki, akkor szex minden mennyiségben. És nem hiszik el :-)
2020. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos a sex, de első sorban nekem a minőség számít amit a mennyiség követ, ebben szeretem a valtozatosságot is.


Volt is egy barátnőm ahol nagyon sokat sexeltünk, ha laza pihenős napunk volt akkor 2-3 is belefért de alap volt az egy minden más melett.


Szerintem ez baromi sokmindentől függ, ki mennyire mondja magát annak. De minden esetre szerintem aki tenyleg keres az tud magának találni. Persze nekem nem az a legfontosabb, de fobtos szerepet jatszik, ezert megtudom magam tartőztatni ha nincs megfelelő partner.

2020. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát... Én is nagyétvágyú vagyok, előző 2 párommal napi legalább 2 alkalommal csináltuk, egyszer reggel meg egyszer este zuhanynál vagy az ágyban, hétvégente többször. Ők nem bírták a tempót, holott egyikük azt mondta, hogy ő "szexmániás". Úgy tűnik, hogy a mániának is van egy határa (nálunk 3 héten át minden hétvégén (azaz 6 napon)) legalább 7-8 alkalommal volt szex, volt, mikor ő kezdeményezett, de a legtöbbször én. Mindkettejükkel ezért szakítottunk. Én imádtam kielégíteni a partnerem, de már egy ideje nem voltam együtt senkivel és komoly szinten hatással van rám a dolog. Mindenki mindenhol azt mondja hogy "fúj szexmániás", meg "így sose lesz normális párod", én nem is akarok normális párt... Nekem a normális pár olyan, aki vagy tudja tartani a tempót, vagy megkér, hogy lassítsunk. Ha egyetlen egyszer is mondta volna az előző, hogy "Te, figyelj, kicsit lassítsunk már vele mert nem bírom", lassítottam volna, megbeszélhettük volna, de nem. Azóta is csak a fent említett kijelentéseket hallgatom...

19F

2020. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ezt azért írtam, hogy igazoljam, nem csak férfiak tudnak hazudni, ahogy előttem pár blokkal írta egy válaszoló hölgy.
2020. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hazugság, csak mindenkinek más a szex mánia. Van akinek a mindennapos, van akinek a naponta többször.
2020. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!