Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként tényleg lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként tényleg lehetetlen szexmániás nővel ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A szexmániás aligha akar komoly kapcsolatot, úgyhogy tényleg nehéz feladat.
2020. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan akarok egy állandó partnert, de ezidág nem jött össze, csak szex minden mennyiségben.
2020. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Egy szexmániás nőn már annyi férfi átment, te mit tudnál nyújtani hozzájuk képest? Ha nem te vagy a legeslegeslegeslegjobb pasi az életében, csak napok kérdése mikor pattan át a következő fa..., jelöltre.
2020. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyen vagyok és ráadásul monogám is. De tapasztalatom szerint a férfiak csak addig vágynak szexmániás nőre, amíg meg nem kapják. Utána már nem annyira. Ugyanis nálunk a minőségi, jó szex számít és abból kell sok, a szexmániás pasiknál meg inkább a mennyiség.

Nem kérek privit.

2020. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert te bírnál egy ilyen nővel? Te...
2020. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

4# Én azután is vágyom rá, hogy megkapom, és én is a minőség pártján állok a mennyiséggel szemben. 24f.

Én se kérek privit :)

2020. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem az szerintem, ha csak magamból indulok ki. Imádom a szexet minden mennyiségben, de alkalmi szex nálam kizárva. Szexkapcsolat is. Normális, elköteleződős kapcsolat jöhet csak szóba, összeköltözésben mondjuk nem gondolkodom jelenleg. De nem megyek bele olyanba, ami az elveimmel ellenkezik, vagy lelkileg megalázó. Inkább élnék szexmentesen, bár eddig szerencsére erre nem kényszerültem. Ki lehet jönni velem, így eddig mindig úgy alakult, hogy aki megismert, és nekem fontossá vált, maradni akart :)
2020. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Szexmániásat, tehát egy mentálisan beteg nőt? Olvass utána mivel jár ez a betegség és meg is válaszoltad a saját kérdésed. Ha csak egy egészséges, nagyétvágyú nőre gondolsz, akkor meg nagyon lutri. Keresgélj csak tovább.
2020. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Inkább ilyen nőként nehéz olyan férfit találni akivel összeillek. Nem mindenki bírja a tempót én pedig fizikálisan szenvedtek ha nem kapom meg eleget, mert ilyen nőként a heti 1 vagy nem elég.

És nem ment rajtam át a fel világ, ilyen férfit keresek én is magam mellé. Nehez a kompromisszum..

2020. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége sem szexmániás, hát még a nőké. Csak annak tűnnek sokan, mert aki nem kapja meg az sokat beszél erről, vagy sokat foglalkozik a témával, ezért tűnik úgy, mintha sokan lennének, holott nem.
2020. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!