Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként hogyan tudok nőkkel ismerkedni Németországban?

Figyelt kérdés

Kérem olyanok írjanak, akik ismerik a német női temperamentumot.

15 éve jöttem ki a párommal, két éve szétmentünk, most próbálnék keresgélni, de a német nők valahogy nem annyira nyitottak. Ezért ha valakinek lenne tapasztalata, azt szívesen meghallgatnám.



#Német nők
2020. jún. 29. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én pl a müncheni magyarok csoportjában vagyok ..ott is lehet válogatni .volt már pár példa rá amit hallottam..próbáld ott
2020. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de 810 km-re van :-/
2020. jún. 29. 21:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahol laksz szerintem ott is van ilyen csoport ..írd be keresőbe hátha látsz ott 😊
2020. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:
Én nem tudom Németben hol élsz de pl a Török és Lengyel nők ott kb szétszedtek engem amikor ott voltam kint de tinder- en is rengeteg match-em volt kb 30x annyi mint Magyarban. 40f
2020. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!