Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként hogyan tudok nőkkel ismerkedni Németországban?

Figyelt kérdés

Kérem olyanok írjanak, akik ismerik a német női temperamentumot.

15 éve jöttem ki a párommal, két éve szétmentünk, most próbálnék keresgélni, de a német nők valahogy nem annyira nyitottak. Ezért ha valakinek lenne tapasztalata, azt szívesen meghallgatnám.



#Német nők
2020. jún. 29. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért kellenél egy árja nőnek, balkáni bevándorlóként?
2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem vagy kifejezetten jóképű, nincs az a német nő, aki egy kelet-európai férfival foglalkozna.
2020. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Most nem az van, hogy a külföldi nők sokkal kedvesebbek, sokkal alacsonyabb az elvárásaik, mint beképzelt, nagy igényű magyar nőknek? Hogy hogy nem furtokben lógnak rajtad, mikor a magyar pasik olyan jokepuek és olyan szuperek?
2020. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem a mekiben pucolom a wc-t.

Akkor mondj kérlek egy németországi magyar társkeresőt. Nekem mindegy, hogy milyen nemzetiségű, a műveltség a lényeg, de logikus, hogy több a német nő, azaz nagyobb a választék.

2020. jún. 29. 15:21
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Mindegy, hogy magyar vagy német, mindenhol van kedves, nem kedves, elszállt, nem elszállt. Nem az a lényeg, de egy német kisvárosban várhatok egy magyar nőre, ha nem lakik egy se...
2020. jún. 29. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem célirányosan a "német nőkre " kellene koncentrálod .Sok magyar él kinn és mindenféle nemzetiségű..

A net a legegyszerűbb, de a legkockázatosabb is egyben..

Érdeklődési kör?

Sport, szórakozás, ismerősök ismerősei...

Így érdemes keresgélni..

2020. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm :-) Úgy látszik, hogy nem halt meg a remény, hogy kapok értelmes választ is :-)

A németet tényleg csak azért írtam, mert belőlük van a legtöbb. Távkapcsolatot nem igazán szeretnék és a környékén nem ismerek magyarokat.

2020. jún. 29. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

6.-ra.


Németországban miért keresne magyar nőt, mikor vannak gyönyörű németek is?

2020. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel német társkeresőre. Amúgy miért akarsz magyar nővel ismerkedni? Német miért nem jó?
2020. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tisztelt 9-es, kérlek olvasd újra a kérdésemet. Ott pont azt írom, hogy hogyan lehetne a német nők lelkivilágát kiismerni és ezáltal párkapcsolatot teremteni velük.

Nekem mindegy, hogy német, magyar, spanyol, angol, ukrán. De mivel egy nem túl nagy, Isten háta mögötti városban lakok, itt a nők (érzetre) 90%-a német. Azért érdekelne,,hogy ha valakinek van tapasztalata, akkor írja meg. Nem fogok leállni nemzetközileg válogatni, mert az mindegy - a lényeg, hogy "európaian" viselkedjen.

2020. jún. 29. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!