Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mennyire szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire szeretik a gyengéd, törődő, gondoskodó, finom nőket?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye van egy ilyen nőnek a boldog párkapcsolatra?

2020. jún. 28. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Én nagyon szeretem, pont ilyem barátnőt akarok
Szeretem, de nem ez a legfontosabb
Nem jönnek be ezek a tulajdonságok
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szeretem, pont ilyen barátnőm van.
2020. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen vagyok, és mindig találtam olyat, aki ezt szereti. De ez nem azt jelenti, hogy alárendelem magam a férfinak.
2020. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak ennyit tud felmutatni akkor kuka. Az erős nőket szeretem akik egyenlő társak mindenben nem gyenge kis virágszálak.
2020. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Azoknak fontos ez foleg, akik meg nem nottek ki az ovodas korszakukbol es hianyzik nekik, hogy anyu mindig megolelgette oket, ha valami bajuk volt.

Termeszetesen egy egeszseges mertekben nem art, ha megvannak ezek a tulajdonsagok egy emberben, nyilvan senki nem azt akarja erezni egy kapcsolatban, hogy a masik szarik a fejere. De alapvetoen egy egeszseges onbizalommal rendelkezo felnott ferfi nem szorul folyamatos tutujgatasra.

2020. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Gyengeség melegszívűnek lenni? Nemár!
2020. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
inkább legyen jó segge mint ezek
2020. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de azt gondolom, hogy kell a szabadság is. Tehát ha megtudnak egyezni a felek, hogy nem lógnak állandóan egymáson, akkor okés lenne a téma:).
2020. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Valójában egy nőnek ezeknek alap tulajdonságai kellenének hogy legyenek. Miért? Mi a jó? Konok, önző, durva, figyelmetlen, mogorva?
2020. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Sok esélye van párt találni de én pont nem annyira az ilyet szeretem hanem a kevésbé gyengédet meg kevésbé gondoskodót. De látod, hogy a szavazás alapján te nagyon jó vagy csak nekem pont nem a kifejezetten finom gondoskodók tetszenek. Én a határozottabb meg a vadabbat szeretem persze nem az extrém eseteket azt max az ágyban. 23F
2020. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%
D-lehetőség. A gondoskodást szeretem, de azt nem ha a gondoskodás zászlaja alatt anyáskodnak felettem. Valahol jól esik, hogy a másik aggódik értem, de ne akarjon MEGSZABNI nekem dolgokat.
2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!