Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapokig kérleltem a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig kérleltem a lányt, most viszont nekem nem alkalmas mert elég rossz passzban vagyok. Ezért szerinte csak szórakoztam vele?

Figyelt kérdés
Úgy januárban kezdtünk el ismerkedni egy oldalon, azóta többször is elhívtam talizni, de nem jött. Most pár napja rám írt, hogy ha még érdekel akkor talizna velem, most viszont nekem nem alkalmas ez, mert most halt meg egy rokonom és nagyon mélyponton vagyok. Jó darabig nem is tervezek senkivel találkozni. Ezt elmondtam neki,erre letolt, hogy ez csak kamu szöveg, és biztos nem is akartam tőle semmit. Hogy nem lehet megérteni, hogy a másiknak is lehetnek gondjai? amikor hívtam mért nem jött akkor? Nem értem ezt a női logikát. 32/F

2020. jún. 28. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"erre letolt, hogy ez csak kamu szöveg"


Tehát nem azzal kezdte, hogy részvétét, együttérzését fejezze ki.

Akiben ennyi empátia, együttérzés, intelligencia sincs, mi dolgod vele?

Most már kiismerted, látatlanban is.


Nálam nem rúgna többet labdába.

2020. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Biztos mással ismerkedet, nem jött be, és ha nincs ló, jó a szamár is. Most meg gondolom azért akadt ki, mert megsértődött az egója azon, hogy két szék közzé sikerült ülnie. :D Hisztis liba, jó, hogy ez hamar kiderült. Az ilyet ne sajnáld.
2020. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Már azt sem értem, minek hónapokig "udvarolni" valakinek, aki azt nem akarja?
2020. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tetted, akkor most küldd el az anyjába.
2020. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel találkozni szeretnék akkor azt max. második alkalomra összehozom. Ha Te többször beszéltél Vele arról,hogy találkozzatok, indok nélkül mondott nemet, és Ő sem vetett fel egy más időpontot ami Neked jó, akkor nincs miről tovább beszélni.

A haláleset olyan indok amit mindenkinek el kell fogadnia. És ahogy írják is: először a részvétét kellett volna kifejeznie.

2020. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt az ostoba tyukot keruld. Lesz kulonb, mikor ujra aktualis.
2020. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!