Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne nézzenek rám szánakozva a nők azért mert nem vagyok alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Már túltettem magam azon, hogy soha nem lesz barátnőm. Elfogadtam, beletörődtem. Több száz (nem hazudok!) visszautasításon vagyok túl itthon és külföldön! Nagyon ronda arcom van, saját magam szerint is! Óriási előreálló állam van bulldog harapással (amikor az alsó fogsor két ujjnyival előrébb van mint a felső). Az orvosok nem tudnak segíteni rajtam, nem műthető sajnos, a szüleim mindenhova elvittek régen. Alacsonyságom 168 cm, a hajam közepe is kezd eltűnni. Voltam hajbeültetésen is, de nem járt sikerrel, újra kihullott. Amit tudtam megpróbáltam, de beláttam a helyzetemet.

Viszont baráti kapcsolatban szeretnék lenni a nőkkel, élvezem a társaságukat, a más nézőpontjukat. Velük sokkal jobban el lehet menni barátilag egy múzeumba vagy ilyesmi. Sajnos ahány nő barátom lesz, előbb utóbb mind elkezd szánakozni amiatt hogy egyedül vagyok. Gyakori téma ez és nagyon zavar. Volt egy másik probléma is, azt a lányt aki a legjobb barátom volt, többször is a barátnőmnek nézték és ezzel teljesen megalázták! Egyedülálló volt ő is, mindig átverték a férfiak. Amikor már sokadszorra hittek minket egy párnak, akkor szegénynek teljesen leépült az önbizalma. Azt hitte ő már nem kellhetne egy normális férfinek! Szerencsére azóta már férjhez ment, boldog és megszakadt a kapcsolatunk. Ezt csak azért írtam le, hogy egyértelmű legyen a rondaságom és az amit kivált! Embereket tudok vele tönkretenni konkrétan!


2020. márc. 10. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológust meglátogathatnál így kezdésnek.
2020. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ez a nő akit te legjobb barátnődnek tartottál, nem volt az. Aki szégyelli a barátait vagy, hogy párnak nézik vele, nem nevezhető még barátnak sem.

Nem hiszem, hogy nem találhatsz párt magadnak. Látszólag képes vagy jó kapcsolatot ápolni nőkkel, csak kell találnod egy olyat, akinek megfelel a külsőd.

2020. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
"sokadszorra hittek minket egy párnak, akkor szegénynek teljesen leépült az önbizalma" Tehát ő építette le az önbizalmad, aztán miután talált kant, azóta leszar. Fantasztikus csaj, de tényleg. Tipikus energiavámpír.
2020. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Úgy hogy lesz vmid amire igényt tartanak. Pénz, villogás, csicskulás, bármi amire igénye lehet egy mai nőnek. Az "erényed" alapján kerülsz be a képbe nála, de csak addig amíg nem lesz jobb lehetősége nálad. Mindig úgy gondolkozz, hogy a nő önmagán kívül mást nem tud szeretni, szóval vagy anyagi vagy olyan szellemi tulajdonságodnak kell lennie, amire szüksége van.
2020. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van pénzem! Jó autóm is van! De ennek ellenére ilyen pénzéhes nők se találnak meg. Sokan írják itt tanácsként hogy egy jó német autó meg egy saját lakás csodát tehet. Nekem mindkettő megvan, az autó 2 éves, a lakás 3 szobás új építésű. Bár lehet hogy nem is lenne jó nekem ha a pénzemért lenne velem valaki. Sokszor próbálkoztam úgy, hogy vagy közben vagy utána látták az autómat, de nem sokat nyomott a dolgon, ugyanúgy visszautasították a meghívásomat. Csak azért mondom mert már tudom hogy ezek a youtubeos golddigger videók full kamuk.


Amúgy én részben megértem a régi csaj barátomat. Van egy csinos, szép nő, egy pasi sem kezd ki vele, ez nagyon frusztrálja, majd elkezdik azt hinni hogy a város quasimodója a pasija. Hát nem csodálom hogy kibukott, tisztára azt hitte hogy ő valami selejtes, ‘leértékelt áru’.

2020. márc. 11. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Alakulj át.

Kopaszodsz? Túrd le borotvával az egészet a p_csába!

Kiálló állad van? Növessz szakállat!

Legyél vadállat és szarj a világra!

Konditerem is tolna rajtad.

2020. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!