Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találkozom gyakrabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozom gyakrabban olyan emberrel, akivel egyformán nagyon vonzódunk egymáshoz és kapcsolatra is alkalmas?

Figyelt kérdés

Bő 2 éve ért véget egy komoly kapcsolatom, azóta csak pár alkalmi volt és egy három hónapos összejárogatás. Nagyon ritkán találkozom olyan nővel, akivel egyformán erősen tetszünk egymásnak. Én is szoktam tetszeni nőknek, akár objektíven nézve helyeseknek is, de sokan nem váltanak ki belőlem érzelmeket, nem mozgatnak meg. Ugyanígy előfordul (sőt többször is, mint az előző), hogy nekem is tetszik egy nő, de ott pedig én nem váltok ki benne semmit.


Tavaly és tavaly előtt is konkrétan 1-1 lány volt egész évben, akikkel megismerkedtem és igazak voltak a fenti kritériumok, hogy megvolt az erős kölcsönös vonzalom és kapcsolatra is alkalmasnak tűnt. Az egyikkel sajnos a távolság állt közénk, a másiknál pedig én szúrtam el a dolgokat ismerkedéskor. Miért ilyen ritka ez a dolog? Másnál is így van ez?

26/F


2020. máj. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a két évben hány lánynál próbálkoztál?
2020. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt én is tapasztaltam.

Fura dolog ez. Tényleg ritka.

2020. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ritka, de nem gondolom furának. Az furább lenne nekem, ha csak ilyen emberekkel találkoznék. Annyiféle ember, személyiség van, szerintem csoda lenne ha mindenki vonzódna mindenkihez. Meg teljesen más lenne a társkeresés.
2020. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk tavaly olyan 20 lánynál, de volt akivel csak írogatásig jutott a dolog, személyesen nem is találkoztunk. Tavaly volt mondjuk randim 8-10 különböző lánnyal.
2020. máj. 18. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémát, nekem ez extra ritka. Szinte minden esetnél nálam az van, hogy nem kölcsönös a vonzalom. Próbálok ismerkedni, randizni, de vagy én jövök rá, hogy annyira nem jön be az illető vagy az aktuális férfi nem érzi a szikrát.


Azért kitartást neked is, majd jön az akinek jönnie kell, előbb vagy utóbb.


24L

2020. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!