Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen ritka és kicsi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka és kicsi az esélye, hogy egyformán tetszünk egymásnak és később egyformán szeressük egymást? Másoknál ez miért gyakoribb?

Figyelt kérdés

Akik együtt vannak párok, ott azt gondolom legalább amikor összejönnek, kb egyforma erősen tetszenek egymásnak a felek. Velem ilyen kb évente 1-2 alkalommal fordul elő, hogy olyan nővel ismerkedem meg, akivel kb egyforma erősen tetszünk egymásnak és akarunk is a másiktól valamit. De ez sem mindig jön össze, mert volt már olyan hogy elszúrtam valamit az ismerkedésnél később, vagy az élet választott el minket (fizikai távolságban). Emiatt olyan 2,5 éve nem is volt komoly kapcsolatom, mert szerintem felesleges olyannal együtt lenni, akihez én nem vonzódom, pedig tavaly és tavalyelőtt is ismertem meg olyan nőt, akivel az elején nagyon érződött a kölcsönös vonzalom, aztán mégsem úgy alakultak a dolgok.


Általában aki csajoknak én nem tetszem eléggé, azok megszakítják az ismerkedést max pár hét után, de már az elejétől látom rajtuk szinte a tekintetükön, hogy nincs meg az az erős kezdeti vonzalom, tetszés felém, amit már tapasztaltam azért az életben. Fordított esetben amikor én tetszem nagyon a nőnek (és nálam ő legalább az okés kategória), akkor próbáltam már hogy együtt legyünk, hátha majd alakul valami, de ott is véget érnek a dolgok egy-két hónap után, mert egyszerűen nem érdekel a másik, nem mozgat meg és nem akarom egyikünk idejét sem húzni.


Másoknál pedig azt látom, hogy annyira odavannak egymásért a párok a korosztályomban, ismerősi körömben. És előtte sem évekig voltak egyedül, mire megtalálták egymást. Hogyan lehetne gyakrabban "matchelni" a való életben? Pedig összességében rendben lévő férfi vagyok. Vagy ez olyan dolog, amit ne erőltessek?

26/F


2020. máj. 6. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Másoknál sem működik, hanem valami előny miatt választja egyik a másikat agy közös kölcsönösség jegyében. Kiábrándító.
2020. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van ahogy előttem írják, mások kapcsolatát te csak kívülről látod.... Azt hogy mit éreznek nem tudod.

Az ember hajlamos erre a következtetésre jutni sajnos amire te. De higgy nekünk, tudod nem hiába van annyi válás, és szakítás.


Egyébként normális jelenség amit tapasztalsz, nagyon kevés az az ellenkező nemű ember , aki bejön nekünk, és mi is neki 100%-osan.

Nem tudsz mit tenni, csak azt hogy ismerkedsz. Valamint megismered önmagad, pontosítod kit keresel.

2020. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Velem ilyen kb évente 1-2 alkalommal fordul elő, hogy olyan nővel ismerkedem meg, akivel kb egyforma erősen tetszünk egymásnak és akarunk is a másiktól valamit."


Hát barátom rohadtul szerencsés vagy, nekem 24 év alatt mindig egyoldalú volt vagy részemről, vagy a lány részéről nem volt semmi.

2020. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Ezen én is sokat gondolkoztam korábban. 27 év alatt egyszer fordult elő, hogy kölcsönös volt a vonzalom az első pillanattól, ami alig egy honapig tartott, mert hiába volt meg a kémia, illetve az intellektualis kapocs, rá nem lehetett számítani, érzelmileg gyenge jellem volt.


A mostani parommal nem volt meg az a kémia az elején és én érzelmileg is zarkozottabb lettem a korábbi kudarcok miatt, de ő kitartó volt. És valahol tudtam, hogy ő jó nekem, hogy rá van szükségem, de mégis távol tartottam magamat érzelmileg tőle. Vagyis próbáltam. Kb 4 hónap kellett, ahjoz hogy elengedjem magamat és élvezni tudjam a helyzetet és valóban értékelni tudjam. És ekkor valami beutott nálam. Életemben nem éreztem még így magamat senkivel sem es a kemia is működik már nem is kicsit.


Most sokat gondolkozok azon, hogy kiszállhattam volna az elején, tovabb keresve a délibábot és elszalasztottam volna mindazt a boldogságot, ami most van.

2020. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te azt látod, hogy imádják egymást. Ja mint az exem, csak mások előtt fogta a kezem, bújt oda,

Nem akarlak elkeseríteni de olyat találni aki minden szempontból a te elképzeléseidnek megfelelő, oda-vissza érzelem kb. olyan a lottó ötöst megnyerni. Vagy te leszel oda a csajért vagy ő lesz fülig belédzúgva, ritka az abszolult kölcsönösség, ha a körülmények is adottak, lelkileg, mentalitásra is összepasszoltok hát az nehez, h minden együtt legyen.

2020. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!