Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit lépnétek és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lépnétek és miért?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek. A pasi pénzes, és szívesen ajándékoz, fizet, támogat. Pontosabban nem, mert te nem kéred és nem engeded.

E miatt nehezen, de leszokik róla.

Viszont közben nem veszi észre, hogy te anyagilag nem bírod a neki természetes tempót. Étterem, utazás, ...



2020. jún. 28. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már olyan hülye lennék, hogy hagyom idáig fajulni a dolgot, akkor kinyitnám azt a hangképzésre alkalmas nyílást a fejemen, és elmondanám neki.

Tényleg nem értem hogy lehet valaki annyira hülye, hogy tönkremegy anyagilag egy pasi miatt. Egyébként meg nem vagytok egymáshoz valók. Ő nem várhatja el tőled, hogy nyomorogva élj az ő életstílusa miatt, te meg azt nem várhatod el, hogy ő lejjebb adjon a megszokott életszínvonalából miattad. Ha nem fogadod el, hogy ő felemel téged a saját szintjére, akkor intsetek búcsút egymásnak.

2020. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy "bocs, nincs pénzem a Karib-szigeteken nyaralni, de ha akarsz, akkor menj nyugodtan a haverjaiddal vagy anyáddal. Valami olcsóbb helyre szívesen elmegyek veled, kb x ezer forintot tudok idén nyaralásra áldozni".
2020. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egek! Ne ismerkedj ilyennel!

Nekem is voltak vidéki pitsa csajok, rajongtak értem, de minden héten az alpokban síeltek. Hát köszi, de nem. És itt még csak nem is csaj volt gazdag, hanem a körítés...

2020. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De itt alap dolgokról is szó van, pl. egy csekk befizetése. Sok csaj már ezen is besértődik.
2020. jún. 28. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, eleve nem probalnam leszoktatni rola, ha neki ez oszinten jon, magatol. Senkit nem kertem soha, hogy fizessen nekem barmit, de ha magatol felajanljak, akkor nem szoktam nemet mondani. Nekem apam “szeretetnyelve” is a penzkoltes volt mindig, szoval tudom, hogy vannak emberek, akik tenyleg szivesen koltenek a masikra. Aki nem ilyen, attol nem varom el, aki ilyen, attol elfogadom.
2020. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogy jön a csaj a te csekkedhez vagy te az övéhez more!? 😃
2020. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6.-nak.


Miért, te még nem vitted el a postára menet a barátnőd csekkjeit is, és adtad fel? Vagy fizetted ki lány helyett a lakbérét?

2020. jún. 28. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#7: te neked most barátnőd van, vagy eltartott ribizlid?

Miért fizetnék az ő mindennapi szükségleteiért? Ha összeköltözünk, akkor közösködünk az ilyen fajta költségeken, addig semmi közöm hozzá.


F

2020. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Őőőőő... nem? Az lehet egy kedves gesztus, ha a párom elvisz egy jó étterembe, vagy egy romantikus nyaralásra, de hogy a mindennapi megélhetésem költségeit ő fizesse? Az iszonyat megalázó.
2020. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.-nek.


Miért?


Ha összeházasodsz egy férfivel, akkor is ő fog eltartani. Vagy feleztek, mint valami albérlőtársak a fősuli alatt?

2020. jún. 28. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!