Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aggódjak a testalkatom miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak a testalkatom miatt?

Figyelt kérdés

Voltam egy pár randin, amik nem éppen sikerültek jól.

Megvolt a téma, beszéltem is rendesen,van bőven hobbim és vicces sztorim, figyeltem is, de mégsem sikerült eddig egy se.

Kezdek aggódni, hogy a külsőmmel van baj, mert soványnak nézek ki a súlyomhoz képest (70kg) és nem vagyok izmos.


Privátba tudok képet küldeni. 19/F



2020. jún. 27. 15:45
 1/9 anonim válasza:
81%
Senkit sem érdekel a tested.Neked ha tetszik egy lány de nem kockás a hasa akkor otthagyod? Persze hogyha már téged zavar hogy gyenge vagy akkor kezdjél edzeni.
2020. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem poló nélküli képeket küldenék mellesleg, hanem rendest.
2020. jún. 27. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 de flegma vagy:D


Kérdező, nekem küldhetsz képet ha szeretnél, bár én úgy gondolom hogy nem a külsőddel lenne a probléma, hanem talán nem éppen jókat fogtál ki. Ne aggódj, semmi baj ha sovány vagy, ilyen a genetikád:)

Ezt legfőképp neked kell elfogadni, aki meg bírja a belsőd, a vicceid, a sztorijaid az pont le fogja sz*rni hogy sovány vagy-e vagy duci:D

17/L

2020. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#3 Köszi és persze nem póló nélkülire gondoltam én csak tájékoztattalak hogy más nem foglalkozik azzal hogy pl kicsi a kezed egyszerűen majd figyeld az embereket hogy szólnak e valamit a testedre #3 is gondolom azt írta hogy rendben van (úgysem fognak ilyen az ember simán túlgondol mindent)
2020. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 és a többi válaszló

Igazad van, túlgondoltam

Ha kellek neki, akkor nem fog törödni, hogy milyen az alkatom

2020. jún. 27. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz
2020. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, de szerintem nem baj ha valaki vékony, ha pedig szimptaikus, akkor nem ezen fog múlni.
2020. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

70 kilóval, hogy tűnhetsz olyan soványnak? Na küldj képet, meg, hogy milyen magas vagy.

Egyébként valószínű nem ezzel lesz a baj.

2020. jún. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert egy kis fekvotamaszozas megsulyzozas nem art. A sovany, izmos szexi.
2020. júl. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!