Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen apám korában, 40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen apám korában, 40 évvel ezelőtt kb. miért fogadták el a nők a nem gazdaság, alacsony, nem helyes, kövér férfiakat?

Figyelt kérdés

Apám mikor fiatal volt teljesen olyan volt mint én, nagyon nem kelendő a nőknél...mégis 30 éves korára osszejött anyumnak, aki nála sokkal szebb volt és jól elvannak. Manapság ilyen nincs, 40 vagyok lassan de egy nő sem akar.

Ez csak egy példa, de sok ilyenre volt példa a családban


2020. jún. 27. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
#1o: hagyjuk ezt a hülyeséget, a nők és férfiak nagyobb része átlag. Ettől átlag az átlag. Jó pasik is ugyanúgy vannak, mint szép nők. A 8o-as években kikkel jártak a jó pasik? Mert az valahogy rohadtul nem jön ki, hogy szép nők az átlagos pasikkal. Akkor kik voltak a jó pasikkal? A 89-as években is ugyanúgy "kasztok" voltak, értelmiségi családból származó lány nem ment hozzá a gyári munkáshoz, mint ahogy a nagyfonok lánya sem. Sokaknak elhomályosítja az agyat a nosztalgia.
2020. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
#9 Itt most kövér, alacsony, nem helyes férfiakról volt szó. Egyébként meg a szép nőknek miért kéne beérnijük átlagosokkal?
2020. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

11-es, te biztosan tudod, hogy néztek ki a 80-as években az átlag pasikkal kapcsolatban élő kolleganőim, végülis ott voltál, nem?

Amúgy meg EGYÁLTALÁN NEM nosztalgiázok, nekem pont nem tetszett az az éra.

Mi tetszett volna már azon, hogy egy átlagnál csinosabb és sokkal műveltebb lánytól is elvárás volt, hogy "beálljon a sorba". Nem is tettem, mint írtam, 29 voltam, amikor férjhez mentem, akkoriban az elég nagy szájtépésre adott okot (válogatós pitcha, stb.) De végül kitartottam, én pl. jó pasihoz és tanult pasihoz mentem hozzá így (de sokan feladták, főleg, akinek szülhetnékje volt már a huszas évei legelején). Mondjuk akkoriban azért ezekről a nőkről nem annyira a boldogság és megelégedettség sugárzott.

2020. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Apukám 30 éves kora előtt felépített egy családi házat, és eltartott 2 gyereket. Te képes lennél erre, ha hirtelen megjelenne a feleségnek való? Ismersz most olyan férfiakat, akik 20-on évesen házasodni szeretnének, és gyereket vállalni, és kitartanak a család mellett?
2020. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

14# ott a pont!!!!


Az én apukám ugyan ez a kategória, ugyan azon a helyen lehuzott 40 évet, és nagyon nehéz munkát végzett!! Nulláról indultak anyukámmal és 3 gyereket tisztességesen felneveltek, eltartottak, voltak néha kisebb veszekedéseik de mindig kitartottak egymás mellett!!

És ésszel veszekedtek, semmi gyermekkori traumát nem éltünk át..


A gyermekkori képeken is annyira boldogok és szépek vagyunk,hogy amikor a képeket nézem mindig megkönnyezek, sírok..



Ezekről a mai apukakrol melyik gyerek fog így beszélni?

Ezek...akik így bannak a nőkkel aztán egy másik ribc miatt egyszercsak ott hagyják anyukát. Anyuka egyedül nevel de azt is hogyan..

Szóval nem vagyok feminista mer egy két mai anyuka is gusztustalan!

De ezek a mai gyerekek mit mondanak majd a szüleikről? - "elváltak, apám lelepett, anyám meg már alig várja hogy eltakarodjak otthonról"


Szívesen élnék ugyan olyan gyönyörű életet mint a szüleim..

De mégis kivel???

Az egyik drogos a másik alkoholista a hamadik anyuci pici fia aki nem fog soha az életbe dolgozni, a negyedik nem hűséges, az ötödik egyáltalán nem apának való, a hatodik hányinger vagy igénytelen a hetedik NORMÁLIS de az életbe nem fogok vele találkozni mer szerencsétlen vagyok.


Lehet nyálas szöveg, de örülök neki hogy legalább a szüleim teljes, szép, szeretetben gazdag életét élnek mert Ők meg is érdemlik ezt, és egymást is!


Ezekről a mai szülőkről nem igazán lehet így beszélni...

Persze a felszín az megy, facera képet rakni stb otthon meg levan szarva a gyerek.

Hanyiger 🤮

Tisztelt a kivételnek!

2020. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Ne a múlttal foglakozz! Fogyjál le és keress havi 1 milkát, úgy lehet barátnőd.
2020. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert a nőktől mindig jobban elvárták a csinosságot, ízlésességet, és mert a nőkkel elhitették, hogy ne "kényeskedjenek", örülhet, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, és nem látták a neten azt, hogy 2 várossal arrébb milyen a felhozatal. A közösségi média elterjedése bizony elvárásszint-emelkedést eredményezett mindkét nemnél, ami a külsőt illeti (sőt még a melegeknél is).
2021. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja igen, és az is igaz, hogy akkor még durvábban nyomta a társadalom azt a nőknek, hogy menjenek má' férjhez, meg ha x ideig nem szülnek, akkor a női nem szégyene, senkinek sem fognak kelleni. Anyukám 29 éves volt, amikor apukámmal összejött, elég erősen azt gyanítom, hogy azért jöttek össze, mert már mindketten úgy érezték, kifutnak az időből, meg anyukámat valószínűleg kapacitálták is, hogy hány évesen fog akkor szülni... intimitást igazából sosem látta, közöttük... jól elvoltak mindig, de kb. mint 2 lakótárs, amikor kicsi voltam, akkor is. Anyukám, amikor összejöttek, amúgy egyértelműen jobb nő volt, mint apám férfi... és ha kicsit várt volna, összejött volna olyan biztos, aki külsőre is jobban hozzá való és személyiségre is. Azért durva belegondolnom, hogy akkoriban vkit már majdnem eltemettek gondolatban, ha a késő 20as éveire nem ment férjhez és szült gyereket. Azért nem kis ereje van ilyen társadalmi nézeteknek, sanda tekinteteknek, gúnyos megjegyzéseknek, kiközösítéseknek.
2021. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert akkor volt divatban a Danny de Vito alacsony kövér humoros színész, és a Mézga Géza.
2023. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!