Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az sem jó ha butább tőlem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az sem jó ha butább tőlem, de az sem, ha okosabb, akkor?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, ha nálam butább férfival vagyok együtt hamar kiábrándulok az illetőből, nekem fontos, hogy tőlem okosabb legyen és feltudjak rá nézni. Itt jön a bökkenő, mert, ha nálam okosabbal vagyok együk (mint most) akkor elő jön az, hogy lehet ő is így gondolkozik rólam. Nem tart okosnak, nem tudom fenntartani az érdeklődését, nem tudok számára érdekes dolgokat mondani. Ördögi körnek érzem, ilyenkor mi a teendő szerintetek? Illetve ti lenézetik a páratokat, ha butább, vagy örültök, hogy letudjátok nyűgözni a tudásotokkal?
2020. jún. 27. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Egyrészt, tegyél félre minden előítéletet, női egót és fogadd el, hogy a férfiak alapvetően sokkal elfogadóbbak. Részükről kevésbé nagyok az elvárások és többet fog számítani, hogy mit nyújtasz a kapcsolatban, mint az, hogy mit nyújtasz mondjuk a suliban.

Másrészt, engedd el ezeket a "mi lesz, ha..." dolgokat. Élvezd a másikat és ne kreálj felesleges problémákat.

Harmadrészt, ha annyira zavar mindkét véglet, akkor egyszerűen keress valaki olyat, aki passzol hozzád.

2020. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a férfiak élvezik,ha úgymond felnézel rájuk, segíthetnek neked, elmagyarázhatnak valamit, amit nem értesz vagy nem hallottál még róla. Legalábbis az én barátom még nem problémázott ilyenen. :D


23L

2020. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ördögi körnek érzem"

De csak te. Neked ez kiemelkedően meghatározó, de hidd el nekem, hogy a legtöbb embert (a nagy mértékű eltérésektől eltekintve) nem érdekli, többek között a párodat sem.

2020. jún. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos szamodra az intelligencia akkor legyszives fektess egy kicsit nagyobb hangsulyt az onismeretre, hogy ne hidd azt hogy butanak tart a parod. Amugy 1 es nagyon nagyon jol beszelt. Annyit hozzatennek hogy egy normalis kapcsolatban a felek kolcsonosen felnezhetnek egymasra, lehet te az intelligencija miatt nezel fel a parodra, o meg rad azert mert joszivu kedves es torodo vagy. Nem csak 1 merce letizik
2020. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó Neked, kérdező... Én sajna mindegyik pasimnál butább voltam, mert én ostoba is vagyok.
2020. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel olyat úgysem találnék, aki pontosan ugyanolyan képességű, mint én, így inkább a butábbra szavazok. Nem sokkal butábbra, tehát nem az írni és olvasni alig tud szintre, hanem csak egy picivel. De nekem nem fontos, hogy fel tudjak nézni a páromra, fontosabb, hogy ő ne nézzen le, ne kezeljen kis h*lyeként.
2020. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, igazatok van, nem gyártok előre problémát. Egyébként a humorom jó, és kedves, mosolygós vagyok.

Mindig próbálom szélesíteni a látóköröm, sok témában olvasok, csak a logikámmal van baj, matematika meg néhány alap dolog. Pl., ha nem tudom hol van egy ország elpirulok, zavarba jövök, és totál hülyének érzem magam. Pedig van aki olyan könnyen lereagálja, még ő jön ki belőle viccesen.

2020. jún. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!