Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelki gondok miatt nem nézhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki gondok miatt nem nézhetnek rám a nők?

Figyelt kérdés

Jobban nézek ki mint 5 éve, akkoriban mégis simán megnéztek. A nagy ruhaüzletben ahol 20 dolgozó csaj van, álltam csak a ruhák között és az egyik nagyon jó nő úgy megnézett, hogy nekiment a ruhatartó szekrényeknek :D bárhol fizettem az üzeltekben, mosolyogtak rám a nők kacéran, szemeztünk, volt hogy odaült mellém egy csaj az étteremeknél azzal a szöveggel hogy milyen jó a pólóm és kikezdett velem. Bárhova mentem, megnézett jópár nő! Nem mind, de minden napra jutott egy-kettő! 4 éve depressziós lettem 3 családi haláleset és szakítás miatt. Látszólag összeszedtem magam, de már nincs meg az a kisugárzás ami bejött a nőknek és amiért megnéztek engem. Már 4 éve a kutya se nézett rám, tök nulla. De tényleg. A pultos csajok már fel se néznek ha látják messziről hogy én vagyok az.

Tegnap 4 gyönyörű nő volt a közvetlen közelemben (2 méteren belül) 1 órán keresztül, de mintha ott se lettem volna, elnéztek mellettem.

Vissza tudok jönni olyannak mint amilyen voltam? Van erre esély és ha igen, hogyan?


2020. jún. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te sztároltad túl magad a tragédia előtt és azt hiszed, milyen menő Jani vagy. Azért az már mesébe illő, hogy úgy bámult téged a csaj, hogy nekiment a ruhatartónak. Könnyen meglehet, hogy valami mást, vagy valakit bámult.
2020. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó neked az, ha olyanná akarsz válni mint amilyen voltál?
2020. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy és nincs önbizalmad ez látszódik a kisugárzásodon.
2020. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: pedig így volt. A Peek üzletben történt az Arénában. Azok a ruhatartó box, asztal volt amin a pólók vannak, annak ment neki. Elötte rám mosolygott, lenézett-visszanézett. Egyértelmű volt, utána köszöntünk is.


2: szeretnék egy kis sikerélményt. Régen ez erőt adott, felbátorított. Ha megnéztek a nők, akkor sokkal bátrabban szólítottam le olyat, aki megfogott.


3: mit lehet tenni és hogyan látszódik?

2020. jún. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!