Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz kell egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz kell egy jól kinéző 40-es nőhöz?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen buláknak gazdag, üzletember férjük van, aki milliókat keres. Tehát 400 000-os fizetés kevés hozzá, hiszen még abból még a legújbb Apple Book-ot sem lehet megvenni, max pár havi fizuból, főleg akkor ha az embernek vannak kiadásai és az 400 000 nem marad meg tisztán, hiába mérnök az ember.


Most akkor mivan????


Am. ilyen nőre gondoltam:


[link]


2020. jún. 26. 09:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás hibákért, telefonról, és gyorsan írtam!
2020. jún. 26. 09:42
 2/23 anonim válasza:
58%
Milliók kellenek ehhez. De akkor is csak ideig óráig kellesz esetleg neki.
2020. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Kár volt. Ezt a csipke kombinét egy negyvenes tanárnő vagy óvónő is felveszi neked. Ehhez nem kell gazdag fószer. Az edzőterem ahova járok, tele van ilyen nőkkel (én is nő vagyok) és kétlem, hogy mindenki milliomosfeleség. Mondjuk egy negyvenes nőnek, ha nem a pénzre megy, az intelligencia az alapelvárás, te meg ott is elbuksz, úgyhogy lehet jobban jársz ha pénzt gyűjtesz.
2020. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Édes Istenem!
2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%

Anyám is kb így nézett ki 40 evéssen és mégis apám átlagosnál nem sokkal jobb fizetésű.

Nem minden nő vagyok milliómos foszerra! De ezt hiába magyarázzuk.

Gondolom ragaszkodsz az álláspontodhoz, szóval keress legalább havi 1 millát...igy jó?

N27

2020. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
vágyik*
2020. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, kérlek áruld el hogy a képen szereplő 40 körüli nő mitől akkora durranás???

Volt ilyen, sőt ennél csinosabb partnerem is.

Nem vagyok milliomos, sem milliárdos.

Azt gondolod ez csupán pénz kérdése? :D

Szerintem neked rengeteget kell még tanulni az életről.

2020. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, hogy mostanában miért van egyre több olyan kérdés, amikor azt kérdezi egy "férfi", hogy mennyi fizetés kell ahhoz, hogy legyen egy normális nőm, kell e lakásom legyen, meg hány évesen kell már kocsim legyen, hogy legyen barátnőm ??? Ez borzalmasan szűk látókörű, primitív gondolkodás!!!
2020. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Negyvenes vagyok. Jól nézek ki, bár nem hidrogénszőke, hanem barna. A férjem nem keres milliókat, de kettőnk fizujából megélünk.

A képen látható szöszi kicsit ügyesebben retusálhatott volna, nézzétek meg a téglafalat a derekánál a karja alatt :DDD

2020. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
41 vagyok,hasonló alakkal,és akármilyen hihetetlen a pénz nem minden számomra. Minőségi szexet,közös programot,mosolygós Férfistb.stb.,több mint a pénz...
2020. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!