Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak elítélik azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elítélik azokat a fiatal nőket, akik az idősebb, pénzes, akár nem jól kinéző férfiakra hajtanak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Én is elítélem, pedig nő vagyok. :D
2018. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanannyi nő ítéli el őket, mint férfi.
2018. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Mi jogon ítélném el őket?
2018. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Csak sajnálatos. Felszínes világlátásról, illetve defektes személyiségről árulkodik.
2018. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Inkább csak irigylik őket. Ha ők is idősebb, pénzes pasik lennének, csakis fiatal, csinos nőkkel állnának szóba. Láttál már 50 éves pénzes pasit 50 éves csúnya nővel?
2018. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Utlsónak van igaza,én pénzes,saját céget vezető nőként sose süllyednék le vmi kis pénzű,rendszert szidó, még egy jo autot felmutatni se tudó kis Pistára. Nekem férfi kell,egzisztenciával,háttérrel. Erre tudok felnézni. A többség csak irigy h válogathat a maradékból.
2018. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

#6-osnak:


"én pénzes,saját céget vezető nőként" - akkor a kérdés nem rád vonatkozik. Ha saját céged van, val'szeg te sem vagy már olyan fiatal, ráadásul a kérdező pont azokra a lányokra ("sugarbaby") kérdezett rá, akik az ilyen karrier és egzisztencia-orientált nők mellől lopják el a férjeiket-pasijaikat a hamvas kis puncijukkal.

2018. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Én inkább azokat tartom elitélendőnek akik azért vannak vkivel csak h a koszos albérletüket fenn tartsák könnyebben,igy vannak a fosban,kis pénzért,nem is jövedelmezó dologban.. Ahelyett h elmennének egy jobb munkahelyre v tanultak volna... Akinek nem inge..
2018. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem ítélek el senkit, mert az éremnek mindig két oldala van, épp csak távol tartom magam mindenkitől, akinek személyes értékrendje nem összeegyeztethető az enyémmel.
2018. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Oh, no... Egy normális kérdésnél ismét előjöttek a melldöngetők és irigykedős szövegek.
2018. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!