Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak elítélik azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elítélik azokat a fiatal nőket, akik az idősebb, pénzes, akár nem jól kinéző férfiakra hajtanak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 15:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként írok. Nem ítélek el senkit, amíg másnak nem okoz fájdalmat/kárt. Ha neki beveszi a gyomra, hogy mondjuk egy 80 éves pasi macája, akkor hajrá. Ezek a vén fószerek is tisztában vannak vele, hogy a 20 éves kiscsajok nem azért vannak velük, mert fellángolt a nagy szerelem. A csaj kap pénzt és átlag feletti életszínvonalat, a pasi meg egy dugható, dekoratív próbababát. Fifti-fifti. Amíg nem ártanak ezzel senkinek, felőlem nyugger orgiákat is rendezhetnek. Senkinek semmi köze hozzá.
2018. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 WheneverYouWant ***** válasza:
95%
A férfiak nem ítélik el... inkább a nők. Nekem ez olyan leszarok kategória... Ha képes erre valaki a pénzért akkor csinálja...
2018. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha én öreg, de pénzes nő lennék, én is huszonéves férfiakat szereznék magamnak, úgyhogy nem ítélem el.
2018. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen el..

És amig normális értékrendü emberek élnek el is lesz ítélve.

Bár már kihaló félben vagyunk ugyhogy hajrá gyerekek.

2018. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el. Az idősebb jön magától, a nem jól kinéző alap, de ha majd sikerül pénzesnek lennem, nekem is lesz esélyem, hála az ilyen hölgyeknek. :D
2018. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mégis kit érdekelnek? Attól nekem több/jobb/kevesebb/rosszabb lesz? Na látod...
2018. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igazából pénzért szexelnek, szerintem nem sokkal másabbak, mint a prostituáltak (csak válogathatnak, és egy státuszt is megkapnak a testükért). Az ő dolguk/munkájuk is ugyanaz, jól kinézni.

Szóval én ugyanolyan szintén ítélem el őket, mint a prostikat: az ő életük, ő dolguk, de magát az értékrendet gusztustalannak tartom.

2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mindenki elítéli, kivéve az idősebb, pénzes, akár nem jól kinéző férfiakat. :D Nekik ez inkább csak hízelgő.

N

2018. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
Pont nem érdekel a saját nyomorult életük és szerintem ezek az emberek az ágyban is szintén egy selejtek lehetnek egy férfi legyen már férfi és tudjon csajozni egy nő meg legyen annyira okos hogy legyen egy jó munka a kezében na és persze fordítva is ez legyen de mindenki azt csinál az életével amit akar csak velem ne foglalkozzon 😁. 38f
2018. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megdöbbentő, hogy néhány ember képtelen egy egyszerű kérdést értelmezni.. Pl. aki azt írta, hogy alap, hogy egy férfinak legalább egy jó kocsija legyen..
2018. jún. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!