Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így kapcsolatra?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, és eszembe jutott, hogy jó lenne már egy barátnő mert még sosem volt. Azonos neműekkel volt csak eddig szexuális kapcsolatom, viszont rendes kapcsolatot nem tudnék velük elképzelni. Természetesen ezt senki sem tudja. Jó lenne már egy nő is komoly kapcsolatra. Ha esetleg összejön, elmondjam neki hogy ő az első vagy tartsam titokban?

2020. jún. 26. 04:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tehát meleg vagy, de gondoltad kipróbálnád nővel is. Ezt hogy? Figyi, teljesen normális, heteró férfiak sem tudnak párkapcsolatot összehozni, szóval nagy reményeket nem fűznék hozzá.
2020. jún. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Kiment a divatból SP és rájöttél, hogy mégis a lányokhoz vonzódsz?
2020. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es nem meleg csak biszex.
2020. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavarna, hogy biszex a párom és az sem, hogy nem volt még komoly kapcsolata, de sok nőt igen, így nehéz szívvel tudnám azt tanácsolni, hogy légy full őszinte. Vagy az leszel, de ezzel elfogadod, hogy csökkented az esélyeidet és tovább kell keresgélned, mire találsz olyat, aki nem csinál ebből gondot - viszont neki nem kell megjátszanod magad és elfogad úgy, ahogy vagy. Vagy hazudsz/titkolózol, ez esetben valamivel könnyebben megy majd a dolog legalább ebből a szempontból, egy "akadállyal" kevesebb.
2020. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok meleg, eddig csak lányokba voltam szerelmes.


#2 Nagyon vicces..


#4 Köszönöm a választ.

2020. jún. 26. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Fúj de beteg állat vagy!
2020. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért is, kedves 6-os??
2020. jún. 27. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!