Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondja meg mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg mit érez a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sose mondja el hogy ha valamihez nincs kedve. Mindig az van amit én akarok, mintha nem merne nemet mondani, mintha egy robottal járnék. Nem értem ezt a gondolkodás modot, amihez nincs kedvem azt kimondom és ennyi. Ha beszélgetünk mindig én hozok fel valami témát, ha rajta múlna csak csendbe feküdne melletem. 1 éve járunk én 26F ő 19L

2020. jún. 25. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted tőle, mondott valamit?

Lehet, hogy annyira meg akar felelni neked, hogy így reagálja le. Az sem kizárt, hogy egy éretlen gyereklánnyal vagy együtt, akinek ráadásul nincsenek saját gondolatai sem, vagy nincs közös témája veled, amiről beszélni tudna.

2020. jún. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hozzád való.

Elég üresfejű lehet, szegény.

2020. jún. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy buta.


Nem o lesz az utolso csajod.

2020. jún. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele erről beszélni mert lehet, hogy olyan trauma érte, hogy fél mindentől. Attól is függ milyen körülmények közt nőt fel , mit élt át. Nálunk úgy mondják: akinek megégette a tűz a száját fújja még az aludttejet is. Én magamból indultam ki. Úgyhogy lehet, hogy a segítségedre van szüksége, hogy be bizonyítsd neki, hogy igazán szereted. Sok kitartást kívánok!
2020. jún. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!