Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan emberrel, aki néha-néha füvezik?

Figyelt kérdés
Soha nem iszik, alapból nem is dohányzik, de füvet néha szív :D
2020. jún. 24. 15:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ahogy rendszeres részeg vagy dohányzó párt sem szeretnék.

A cigi szagát is utálom, a füvet is.

Eleve nem érzem hasonló értékrendűnek azt, akinek mindenképp kell valami szer vagy pia, hogy "ellazuljon" vagy jó kedve legyen.

Hiába tagadják sokan a használók, igenis erősen addiktív. Vannak önvallomások, akik le tudták tenni a füvet és hát nem könnyű történetek.

2020. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ezen nincs mit kifejteni.
2020. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak néha, akkor igen és én is beszállnék.
2020. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 acelsziv ***** válasza:
67%
Nem. Határozottan nem.
2020. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Nekem ez nem probléma. Számomra ez nem másabb, mint az, hogy valaki néha elmegy meginni egy sört a haverjaival.
2020. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert illegális és nem szeretném, ha egyszer csak megjelenne az ajtómban a rendőrség, aztán letartóztatnák a páromat, én meg esetleg bajba kerülnék bűnrészesség miatt vagy valami ilyesmi.
2020. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 acelsziv ***** válasza:
48%
Nna. Megjöttek a drogos férgek pontozgatni :D
2020. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%

Mennyire álszent itt mindenki. Józan életű, semmi rossz szokás, se cigi, se pia, se drogok. Hát persze...

A kulcsszó egyébként a MÉRTÉK. Mindegyiket lehet mértékkel, addig amíg nem lesz semmilyen szinten sem prioritás, tehát a fontosabb dolgokat nem előzi meg egyik sem. Addig rendben van.

El lehet szívni egy-egy spanglit, akár hétvégente ahogy meg lehet inni egy korsó sört akár hétköznap is, és azza sincs gond ha valaki alkalomadtán rágyújt. Amíg nem függ egyiktől sem, tehát ha mondjuk nem csinálhatná egyiket sem mondjuk 2 hónapig akkor sem lenne különösebb hiányérzete.

Nyugodtan le lehet pontozni...

2020. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Igazából ezért írtam ki a kérdést, hogy megnézzem, hogy hányan lesznek képesek gondolkodni, ahelyett, hogy rögtön jönnek azzal, hogy "drog=rossz".

Azzal sincs bajom, ha valaki nem jönne össze füves emberrel, megteheti természetesen. Az viszont nevetséges, ha valaki képtelen megfogalmazni azt, hogy miért is probléma számára a dolog. Ha egy tulajdonság kizáró tényező számodra párkapcsolat terén, akkor annak van valami oka és ezt az okot meg lehet fogalmazni.

Na mindegy, már megszoktam, hogy az emberek egy jelentős része képtelen gondolkodni :)

2020. jún. 24. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!