Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan emberrel, akinek nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy ez már akkor kiderült a személyről, mielőtt a képbe kerültetek volna.

Az illető elmondja nektek pár randi után, és felteszi a kérdést, hogy elfogadnátok-e így.


2019. aug. 11. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Simán

Én sem akarok.

28f

2019. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Mivel már van gyerekem és nem szeretnék többet, ezért igen.
2019. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem a gyermekben látom az élet értelmét. Van olyan nő, akivel vállalnék gyereket, de boldog és teljes életet tudok élni e nélkül is.
2019. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor is összejönnétek az illetővel, ha fiatal, húszas éveibe van és ti is?
2019. aug. 11. 12:59
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Soha nem volt és nem is lesz nekem annyira fontos a gyerek kérdés, hogy emiatt eldobjak egy jó kapcsolatot olyannal akit szeretek. Alapvetően szeretnék gyereket de hogyha nem jön össze akkor nem. Ezer más célom van ezen kívül.
2019. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
26%

Persze, miért ne?

Most nekem attól még lehet.

2019. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy elég egyértelmű válasz.


Aki szintén nem akar gyereket annak tökéletesen megfelel.

Én sem akarok gyereket soha.

2019. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha kedvelem és látom vele a lehetőséget egy jó kapcsolatra és benne van hogy mesterséges megtermékenyítéssel teherbe essek majd nem érdekelne sőt örülnék hogy védekezés nélkül is mehet a szex és nem kell azon görcsölni hogy hat e a gyógyszer. Semmivel nem indulna nagyobb hátránnyal mint bárki más.
2019. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
24%
Te vagy a meddő? Nemed, korod?
2019. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem,mivel akarok gyereket.
2019. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!