Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan emberrel, akinek nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy ez már akkor kiderült a személyről, mielőtt a képbe kerültetek volna.

Az illető elmondja nektek pár randi után, és felteszi a kérdést, hogy elfogadnátok-e így.


2019. aug. 11. 12:52
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
74%
Igen, mivel nem akarok soha gyereket és baromi boldog lennék, hogy anélkül szexelhetünk, hogy a nem kívánatos terhességtől kéne tartanom.
2019. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Én sem akarok gyereket szóval össze is illenénk.
2019. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 20, és meddő. Meglep a válaszaitok alapján, hogy összejönnétek többségben így az adott személlyel.
2019. aug. 11. 13:49
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát persze, soha nem szeretnék gyereket. Csodás lenne úgy szexelni, hogy még véletlenül sem csúszhat be egy gyerek
2019. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Persze, volt ilyen férfival kapcsolatom, akinek papírja volt róla, hogy meddő. Sosem akartam gyereket. A férjem tudta ezt, mikor megismerkedtünk, ő sem akart soha, most sem akar. Sok éve együtt vagyunk boldogan. Utólag egyébként kiderült, hogy bár nem vagyok meddő, olyan egészségi problémáim vannak, amik mellett nagyon kockázatos lenne egy terhesség, nem érdemes reszkírozni. Szóval ez technikailag ugyanaz, mintha nem lehetne gyerekem. Meg az is ugyanaz, hogy kategorikusan nem akartam soha. A kérdésedre amúgy az a válasz, hogy természetesen jól működő párkapcsolatod lehet meddőként, olyan férfival, aki nem akar gyereket. Vagy azért, mert van már neki, vagy azért mert eleve nem akar. Sokan vannak így, hidd el. Továbbá az is lehet, hogy valaki többre értékel egy tartalmas kapcsolatot a szaporodásnál ( pl. az én férjem és még sok más férfi is). Szóval fel a fejjel, ez semmiben nem fog téged akadályozni.
2019. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Jézusom....


Itt aztán kanos pasik vannak.... kár, hogy mind buta, mint a fene.


Az ember idővel változik, egy most 20 éves ember, már 5 év múlva teljesen máshogy fogja látni a világot, nemhogy 10, akár 20 év múlva. Minél idősebb valaki, annál fontosabb a család, annál jobban vágyik egy sajátra és akarva-akaratlanul ez a vágy elkezd növekedni az adott emberben.


Másik oldalról, a lány hol írta, hogy ő nem szeretne gyermeket? 😂 Attól, hogy nem lehet gyermeke, amit ő hord ki, attól még lehet gyermeke. Hoppá?! Akkor már nem is annyira jó buli?


A kérdésre rátérve.

Olyan férfit kell találnod, akivel közös nevezőre tudtok jönni.


Én pl. szeretnék gyermekeket, ezért sem jönnék olyan emberrel össze, aki nem.

Azonban attól, hogy valaki nem képes nemzeni/teherbe esni, még ezt nem zárja ki.

2019. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen össze, mivel sose akartam gyereket, es nem is akarok sose. Betegség miatt, meg amugy sem. N32
2019. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összejönnék. Nem feltétlen a gyerek lenne mindenre megoldás... /37F/
2019. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kifejezetten előnyt élvezne, már ha örökbe fogadni sem akar, tehát nem akar szülősködni, mivel én sem, így nálam gyereket akaró nő eleve szóba sem jöhet.
2019. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Egy most 20 éves ember is bőven gondolhatja később is azt, hogy nem akar gyereket!! Egyáltalán nem törvényszerű, hogy valaki később meg fogja gondolni magát! Annyira imádom mikor mindig ezzel jön a sok okos, hogy jajj még fiatal vagy (de ugyanezt mondjak 20 évesre, 24re, 30ra is...) és úgyis meggondolod magad. Bezzeg érdekes módon, akik ugyanennyi idősen azt hajtogatják, hogy akarnak gyereket annak nem papolnak, hogy jaj hát fiatal vagy még, úgyis meggondolom magad és majd nem fogsz akarni..😒😒

Amúgy én 35 vagyok és amióta csak az eszemet tudom és tudok beszélni azt vallom, hogy az életben nem akarok gyereket. És lám lám, ez az ég világon semmit nem változott az évek alatt, férjhez mentem és csodával határos módon esküvő után sem éreztük úgy, hogy gyereket kéne gyártanunk...Sőt az évek alatt csak egyre biztosabb lettem, hogy nem kell gyerek.

2019. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!