Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nő miért követi ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért követi ezt a logikát?

Figyelt kérdés

Többször láttam ezen az oldalon a következőt: arra a kérdésre, hogy nyitottak-e a lányok az utcán, tömegközlekedésen stb való ismerkedésre az a válasz érkezett valakitől, hogy ő nem, mert így ismeretlenül csak a külseje miatt kezdeményeznének nála és ne csak amiatt kelljen. (Most ne beszéljünk az utcai ismerkedés többi buktatójáról mert csak ez érdekel)


Én nem tudom megérteni ezt a logikát. Ha a metrón meglátok egy csinos lányt nyilván a külseje tűnik fel MERT MÁST NEM TUDOK RÓLA. Nincs módom meghallgatni egy kvantumfizikai előadása közben, hogy beleszeressek az esze miatt. Szóval miért számítana ez felszínességnek? Pont azért hívnám el randira, mert külsőre tetszik és megismerném a személyiségét. Fordított esetben hiába tetszik meg egy lány esze egy előadása alapján ha külsőre nem tetszik akkor abból nem lesz kapcsolat.


Szóval miért baj néhány nőnek hogy azért megy oda valaki hozzájuk mert vonzónak találja őket?



2020. jún. 23. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Nálam volt ilyen, hogy a lány alacsony és duci volt, de annyira kedves és aranyos, jól öltözött ezzel együtt, hogy simán el tudtam volna vele képzelni kapcsolatot. Sajnos mivel én meg félénk vagyok, nem lett belőle semmi...30f
2020. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, #11-es, de én a kérdezőre vagyok kíváncsi.
2020. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a kérdezővel abban, hogy nem felszínesség azért közeledni valakihez, mert külsőre tetszik. Felszínes az, ha a személyisége nem érdekel. (Volt már ilyen férfihoz szerencsém) Én mondjuk az utcán, tömegközlekedési eszközön való ismerkedéstől irtózom, szerintem nem százas az aki idegenekkel csak úgy elkezd beszélgetni.
2020. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, bocsesz.
2020. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En mindig megdicserem,ha odajon vki ismerkedni az utcan. Foleg,ha nem jon be. Akkor azt mondom,h van baratom. (Nem akarom lecsokkenteni az onbizalmat)
2020. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan közeledést nem utasítom el ami a személyemnek szól. (Értem én hogy a közeledést a külsőm váltotta ki de akkor se mindegy hogy áll a dologhoz a pasi). Ha úgy indít hogy elérhetőséget kér az első öt percben az eleve kuka. Aki hajlandó időt szánni arra hogy kicsit beszélgessen velem az közelebb áll az én világomhoz. Nekem ugyanis nagyon kevés pár perc beszélgetés meg az általános kinézete az illetőnek.

Ha valakinek ennyi elég annak sokkal hangsúlyosabb a külső mint a jellem de legalábbis nagyon eltérőek az ismerkedési szokásaink.

2020. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos hogy jön oda. Egyszer odajött egy srác hozzám hogy negyed órája követ mióta kijöttem a metróból és nem egy forgalmas utcán voltunk, hát én úgy beszartam hogy mit akarhat hogy csak el akartam futni
2020. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerkedem utcán, mert a külsőmön kívül sok mindent ő sem tud rólam és én sem róla. Nekem ez kevés egy randihoz.

Egyrészt akárki lehet a másik, senkire sincs ráírva, hogy prostinak rabol el nőket Hollandiába. Sosem mennék el kettesben egy idegennel sehova (ha csak netről ismerem, akkor sem).

Másfelől időpocsolásnak érzem. Tegyük fel, hogy nem emberrabló és nem is szervkereskedő. De kiderül, hogy semmi közös nincs bennünk. Semmi értelme nem volt. Alapvetően nincs szükségem vadidegenek társaságára, megvan a saját baráti társaságom, ha beszélgetni szeretnék vagy programokra menni.

Mielőtt megkapom, hogy lehet, hogy életem nagy lehetőségét szalasztom el így: van párom, de a volt barátaimat is közös baráti társaságból vagy egyetem alatt ismertem meg, komoly, több éves kapcsolatok voltak.

Én elfogadom, hogy te utcán akarsz ismerkedni, sok sikert kívánok ehhez. Ismertem amúgy egy párt, akik buszon ismerkedtek meg, túlságosan hosszú kapcsolat nem volt, de valameddig tartott azért. Szóval biztos vannak, akiknek megy így, nekem nem. Nem kell velem egyetérteni, de el lehet fogadni.

2020. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én mióta a metrón ágyékon könyökölt egy csaj, inkább nem erőltetem a dolgot :D


Konkrétan az történt, hogy egy irtó zsúfolt metróra kellett felszállnunk irtó sokan. Az emberek nyomakodtak befelé és a nagy embertömeg nekilökött a lánynak hátulról, nem tudtam mit tenni ellene. Ő azt hitte gondolom, hogy valami perverz állat vagyok és izomból ágyékon könyökölt, majd röhögött a barátnőjével. Férfiasan úgy tettem, mintha nem éreztem volna meg egy "Ez igen!" kíséretében. De legszívesebben olyat adtam volna neki, hogy a metró másik falától kapta volna a másikat...

2020. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!