Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nő miért követi ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért követi ezt a logikát?

Figyelt kérdés

Többször láttam ezen az oldalon a következőt: arra a kérdésre, hogy nyitottak-e a lányok az utcán, tömegközlekedésen stb való ismerkedésre az a válasz érkezett valakitől, hogy ő nem, mert így ismeretlenül csak a külseje miatt kezdeményeznének nála és ne csak amiatt kelljen. (Most ne beszéljünk az utcai ismerkedés többi buktatójáról mert csak ez érdekel)


Én nem tudom megérteni ezt a logikát. Ha a metrón meglátok egy csinos lányt nyilván a külseje tűnik fel MERT MÁST NEM TUDOK RÓLA. Nincs módom meghallgatni egy kvantumfizikai előadása közben, hogy beleszeressek az esze miatt. Szóval miért számítana ez felszínességnek? Pont azért hívnám el randira, mert külsőre tetszik és megismerném a személyiségét. Fordított esetben hiába tetszik meg egy lány esze egy előadása alapján ha külsőre nem tetszik akkor abból nem lesz kapcsolat.


Szóval miért baj néhány nőnek hogy azért megy oda valaki hozzájuk mert vonzónak találja őket?



2020. jún. 23. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Oké, akkor megfogalmazzuk másként, kérdező. Vannak, akik egyszerűen nem nyitottak az utcai ismerkedésre, és abszolúte nem kíváncsiak az ezzel kapcsolatos szempontjaidra, sem pedig rád. Így már érthető?
2020. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"Most ne beszéljünk az utcai ismerkedés többi buktatójáról mert csak ez érdekel"
2020. jún. 23. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavarna, ha beszélgetést kezdeményezne valaki, meg szeretne ismerni, mint ember az embert, esetleg elérhetőséget cserélnénk és csak utána döntené el, hogy mondjuk másfél nap chatelés után is szimpatikus vagyok-e annyira, hogy randira menjen velem. Ez a "szia, szép vagy, randizunk?" dolog nekem nem megy, egy baráti találkozóra szívesen elmegyek bárkivel, de a randiban már benne van, hogy akar tőlem valamit az illető (és tőlem is elvárja, hogy akarjak tőle valamit). Azért a vonzó külsőmnél többet szeretnék letenni az asztalra ahhoz, hogy randira hívjon valaki.
2020. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar, ha a külsőm miatt jönnek oda, csak fogadja el, hogy ezzel csak egy elutasítást kap.

Nyilván csak a külsőmet látja (esetleg ha látja mit olvasok, milyen bandás pólóm van, akkor lehet egy közös alap), de én mindig úgy voltam vele, hogy a jellem az első. Eddig minden általam ismert hosszútávon is sikeres kapcsolat alapja egy közös baráti kör volt, egy közös hobbi, egy közös érdeklődés, ahol a felek kölcsönösen megismerték egymást, mielőtt összejöttek volna. A "Jól nézel ki, megszólítalak" mentalitást számomra igenis felszínes, mert csak egy faktor alapján ítéli meg.

21L

2020. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Szóval a külső alapján pofára választani valakit NEM felszínesség, miközben tudod hogy egy csomó olyan nőben is lehet érték, aki elsőre nem fogott meg...


Az viszont felszínesség gondolom, ha a nő elutasit, mert nem tetszettél meg neki elsőre pofa alapján.


Férfi logika...

2020. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen nők azért gondolják ezt, mert ők nem randiznak teljesen ismeretlenekkel azon az alapon, hogy jól néz ki. Ahogy előttem is írják: baráti kör, hobbi, közös érdeklődés mentén alakult nekem is minden kapcsolatom, mert nem vagyok nyitott idegenekre randi szempontjából. Természetesen barátilag szívesen beszélgetek bárkivel hobbi vagy munka kapcsán, így sok új embert ismerek meg. De párkapcsolati céllal csak már megismert emberek felé fordulok.
2020. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nem ezzel van a baj, hanem amikor úgy jönnek oda, hogy én vagyok álmai noje és hasonló.
2020. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem megértened kell, hogy más hogy szeret ismerkedni, hanem elfogadnod. Ők így gondolják, te meg máshogy.
2020. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
5# Nem felszínesség, elég régóta így működik. Egyébként ha megnézed a külföldi videókat youtube-on, ott a nők örülnek ha a srácok beszélgetést kezdeményeznek, bókolnak nekik. A legdurvább visszautasítás általában a "sajnálom, van barátom" volt, nem úgy mint nálunk ahol úgy lenéznek a nők mintha valami kutya lennél.
2020. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a metrón meglátok egy csinos lányt nyilván a külseje tűnik fel"


Aha. Kérdező! Csak kíváncsiságból föltenném a kérdést: nálad volt már olyan, hogy egy lányt, akit nem találtál csinosnak / szépnek, valahogy mégis bájosnak éreztél?

2020. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!