Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szemében egy gátlásos, szerény 27 éves férfi szánalmas és nulla értékkel bír?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez azt jelenti, hogy lábtörlő vagy, az valóban szánalmas és nulla értékkel bír (ilyen esetben te értékeled magad ennyire).
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert tinder és egyéb lo*aszok óta megnyílt a világ előttük és nem csak 10-20 emberből kell kiválasztania a legjobbat. Ott muszáj volt választani, hisz 1-2 hónap alatt megismeri őket, a másik meg különben egyedül rohad, de most meg mindig jön jobb, gazdagabb, szebb. Itt viszont az időapu szól közbe, 35 körül kihullanak, mert jön helyette friss ropogós akit a férfiak választanak majd.
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha gátlásos és szerény, akkor valószínűleg a közelembe sem mer jönni, szóval vagy csak simán észre sem veszem, vagy igen, de tudomásul veszem, hogy nem kíváncsi rám. Ennél több gondolatot nem pazarlok senkire, akivel semmilyen kapvsolatom nincs, az pedig személy szerint nem fétisem, hogy passzív, szubmisszív nebáncsvirág pasikat szedjek fel és pátyolgassam a kis érzékeny lelküket, szóval inkább a saját dolgommal foglalkozom, nem velük.
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Erdekes, en 26 vagyok, nemreg talalkoztam egy 30 eves csajjal aki erzelmileg nulla volt, tobb problemaja volt mint amit ranezesre meg lehet mondani... El tudom kepzelni hogy tinderen vagy netes tarskereson elnek halnak erte, aztan amikor a valosagba elo jon az igazi enje akkor kuka...

Sztem nem a csajokkal vagy a pasikkal van a baj, hanem azzal hogy rossz helyen keresgelsz vagy rosszul csinalsz valamit. Az online cuccok a kulsorol szolnak ha nem kulonlegesen jo a kulsod nem lesz sikered. Ennyi nincs mit filozofalni. Keress elobe csajokat, redd rendbe a belsodet es akkor nem fogsz ilyen langyi kerdeseket kiirni

2020. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert milyen értékkel bírjon? Megvédeni nem fog az utcán? Levetkőzni nem mer előttem? Vitákba nem fog beleállni és kiállni a saját igazáért. Akkor mi marad? Lábtörlőm meg van otthon.
2020. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
27 évesen még összeszarja magát, ha hozzám kell szólni? :D
2020. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

"Megvédeni nem fog az utcán?"

Egy nőt nem védünk meg az utcán, előtte meg lehet elküldött a pcsába. Egyenlőség van, védje meg magát, nem érdemli meg egyik sem.

2020. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5: "Vitákba nem fog beleállni...." Nagyon egyszerű: Nem kell vitázni. Vagy olaszok vagytok?
2020. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!