Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ismerkednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkednétek egy olyan 27 éves sráccal, aki állandóan trollkodik az interneten?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ
Lehetséges, kivéve, ha a GYK-n trollkodik
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen. ÉN! :D Meg néha... ÉN.
2020. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem nőként, de ez is olyan dolog mint a szüzesség vagy még néhány itteni ökörség amit úgysem lehet elsőre látni, és könnyű eltitkolni.
2020. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen,mivel én is szoktam.
2020. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudnám meg?

Rólam se tudja senki, hogy gyakorizok. Tiszta szégyen. XD

2020. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az itteni valaszolokbol kiindulva nem hiszem. El se kene mondania, egybol latnam, hogy kattos.
2020. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

5.


Ahogy egy valódi pszichopatáról vagy szociopatáról is megmondod ezt elsőre? Dehogyis. Önhittség azt gondolni, hogy "há' azt én úgyis észreveszem elsőre", mert általában nem így történik. Sokszor az egész világ képes tévedni 1-1 embert illetően, aztán persze később megy a múlt elsikálása, főleg ha mindaddig segítették, támogatták amíg rá nem jöttek az igazságra...

2020. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!