Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nők 99 %-a olyan férfit keres, aki sokkal jobban néz ki a férfiak között, mint ő a nők között?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 00:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

"hogy a nők érzelmi lények."


Hagyjuk ezt a hülyeséget. A férfiak legalább annyira.

2020. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmi, mert ez nem így van. A nők nagy része párkapcsolatban van, esetleg már házas, gyereket nevel. És a többség nem top kategóriás pasikkal. Erről ennyit.
2020. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
A nők hipergámok, emellett úgy vannak vele, hogy inkább osztoznak más nőkkel az álompasin, mint hogy a saját szintjükön lévő férfiakkal szóba álljanak.
2020. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért mert ezzel tudja a barátnők előtt kompenzálni azt, hogy ő csak egy szürke kisegée közöttük, és senkit sem érdekel. Ellenben ha van egy jó pasija, azonnal irigyek lesznek rá a barátnők és majd kérdezgetik, hogy csináltad Mariska, hogy összeszedted ,,Brad Pittet"?
2020. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

Aztán nyomul a 4o+-os papa Te idióta, mióta papa egy 40 éves érett, sportos, jól öltözött férfi, ha nincs felesége, csakládja? A gyk egy szennyvíztelep. Tisztelet a kivételnek.


41 F

2020. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azóta papa, hogy az apja lehetne a gimis lánynak akire a nyálát csorgatja.
2020. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#6: Szóval, ha próbálkoznak, akkor nincs önkritika? Máskor meg megkapják itt a szűz hapsik, hogy miért nem próbálkoznak. Na, pont ennyire jellemzőbb a nőkre, az önkritika hiánya. 1-1 mondatot folyamatosan mindig úgy próbáltok értelmezni, ahogy épp kényelmes nektek és észre sem veszitek, hogy miről beszéltek. Ez önkritikával könnyen elkerülhető lenne és néha talán leesne, hogy milyen logikátlanságokat írtok.

De, ha mindenképp a korosztályos dolgoknál akarunk maradni: Akkor miért nem hozod fel a másik oldalról azt, amikor 18-25 éves nők hajtanak rá az idősebb férfiakra, előadva, hogy ők mennyivel érettebbek a korosztályuknál, amikor egyáltalán nem azok? Itt is pár naponta jön kérdés, hogy a diáklány rágerjedt az egyetemi tanárára.

Ja, hogy ehhez is önkritika kéne...


#8: "Pedig csak szét kell nézni, hogy mennyi sok lelkileg szegény és nem jóképű, nem sármos, tutyimutyi férfinak van tartós párkapcsolata, felesége, családja."

Körülnéztem. A melóhelyen és a volt falumban elég sok ilyen van, csak ők már 40-50 felettiek. Alattuk valahogy nem látok ilyet. Olyat igen, hogy belül nem okés a hapsi, de akkor külsőre elég jó.

Szeretem, amikor itt megkérik az embereket, hogy nézzenek körül, de elvárják, hogy csak azt vegyék észre, ami nekik kényelmes.

2020. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: A szomszédomban egy házaspár lakik, kisgyerekekkel, szerintem 30 alatt voltak, mikor összeházasodtak, és a férfi totálisan tutyimutyi, alacsony termetű és kicit pocakos, szemüveges, pedig a nő még most sem néz ki rosszul. Egy volt osztálytársam egy vézna, kissé infantilis, introvertált fiú volt, amikor bőven 30 alatt elvett egy kimondottan szép és mosolygós lányt feleségül. Mint mondtam, szép számmal vannak nők, akik nem a sármos és jóképű fiúkra hajtanak, csak épp ők azok, akik gyorsan választanak párt, aki mellett érzelmi biztonságban érezhetik magukat, ezért gyorsan eltűnnek a társkeresők köréből. A válogatósak keresgélnek nagyon sokáig. Ez okozza azt a tévképzetet, hogy a nők mind válogatósak. Ettől még persze teljesen megértem a frusztrációdat, amelyet én is számtalanszor átéltem társkeresés közben. Sok nővel kell kapcsolatfelvételt kezdeményezni manapság, míg valaki potenciális társként tekint rád.
2020. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!