Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is annyira akarnak férfit, mint a férfiak nőt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint sosem akartam férfit. Lehet, hogy én vagyok a defektes, de nem vágytam kifejezetten egy párkapcsolatra vagy szerelemre, mint életformára... Úgy voltam vele, hogy erre csak a megfelelő emberrel lehet vágyni, aki számomra azzá teszi, ami, szóval nem is igazán kerestem megrögzötten. Arra vágytam, hogy azzal valósítsam meg ezt, aki mellett jól éreztem magam, akihez vonzódtam és akivel emiatt minél többet szerettem volna lenni. Ezek az emberek pedig mindig véletlenül léptek be az életembe, legfeljebb csak nyitott voltam, de sosem görcsöltem azon, hogy rossz egyedül. Hiszen kapcsolatban is lehet sokkal-sokkal rosszabb.
2019. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

A férfiak nem akarnak nőt, csak úgy csinálnak mintha akarnának.

Elvannak a bohócuk szórakoztatásával.

A nők meg akarnának, de egy pasi se százas.

2019. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
A nők hypergám lények, azaz csak a nagyon jó pasikat akarják. Azon belül is a lehető legjobbat.
2019. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2019. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nem.
2019. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
A pasik a pinat akarjak, a no csak szukseges rossz
2019. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

Mondjuk az, aki leszavazott (3#), kifejhetné, pontosan miben nincs igazam.


Amúgy emiatt ilyen nehézkes mindenkinek a társkeresés, mert a nők nagy része egyszerűen nem hajlandó a saját szintjén lévő férfiakkal foglalkozni, inkább másképp megoldja a férfikérdést (azaz a szexet) és/vagy teljesen felhagy a társkereséssel.

2019. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
2: Kikérem magamnak. :) Nem lehet, hogy csak Te nem találkoztál olyannak, aki 100-as lenne? Oké, hogy sokatoknak ez a tapasztalata (bizonyára ez fordítva is megvan), de ne általánosíts.
2019. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Egy kolleganom volt eddig aki mindenkinek ugrott, mindenhol ott volt, mindenkihez volt egy-ket keretlenul is jo szava, orditott rola h valaki dgja mar meeeeeeg! De amint lett alkalmi partnere, o is abbahagyta az idegbeteg frusztralt teperest. A tobbi szingli kolleganom keresi csendben az igazit, de korantsem mindegy nekik h kicsoda az. Szerintem a ferfiak tobbsege egy ponton tul mar bhova leadja a szintet, csak legyen vki. Akinek nem inge ne vegye magara.
2019. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem férfit akarok, hanem A férfit....akivel kölcsönös, nagy szerelem van. Csak úgy férfi nem kell, jól elvagyok egyedül is.
2019. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!