Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nők 99 %-a olyan férfit keres, aki sokkal jobban néz ki a férfiak között, mint ő a nők között?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert megtehetik. Annyira alacsony a legtöbb férfi igénye és annyira pincsikutyaként tudnak viselkedni, hogy az ő szintjük túl átlagos és megszokott.
2020. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Sok férfi is így van ezzel...
2020. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

#2: Azért ez érdekes...

1, Akármilyen kérdést írnak ki nőkről, tuti, hogy valaki megpróbálja válaszadás nélkül a férfiakra is ráhúzni. Fordítva ezt sokkal ritkábban látni.

2, Ha arról van szó, akkor mindenki ekézi a férfiakat, hogy csak lyuk legyen és mindenkire ráírnak. Ha meg arról, akkor hirtelen nagy elvárásaik lesznek.

2020. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Oké, akkor mondom másképp: ez nem női tulajdonság, hanem emberi. Az emberek többsége hetero, tehát fingja nincs arról jellemzően, hogy hol a helye, milyen kaliber a saját nemében. Ezzel semmi baj, hiszen a világ idővel ad egy visszajelzést majd rá, hogy hol a valós helye (és ez a hely az összképen dől el, vagyis az illető egész lényén). Meg meg lehet kérdezni néhány biszexuálist is.


Most boldog vagy?


Nézzetek magatokba. Fingotok nincs arról, hogy hogy lát benneteket a másik nem, mert teljesen más hormonok mozgatják az egyiket és a másikat. Csak találgattok. És jellemzően a férfiaknak kevesebb az önkritikájuk, különben nem lenne belőlük ennyi (objektíven is megmondható) igénytelen.

2020. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Boldog vagyok? Az ettől független, de azzal elégedett vagyok, hogy előbújt a szöveged mögül az, amit leírtam és amit lepontoztál: Újra ráhúztál a férfiakra egy kritikát és újra írtál velük szemben egy ekézést. Tényleg ennyire nehéz észrevenni, amikor pont igazoljátok azt, amit annyira tagadni akartok?


Annak, hogy valakinek mennyire van önkritikája, semmi köze a szexuális hovatartozáshoz vagy orientáltsághoz.


Az alapján, hogy nem voltál képes értelmezni a válaszom, egy nőkre jellemzőbb dolgot próbáltál ráhúzni a férfiakra és csak támadtál, biztos, hogy jellemzően a férfiaknak kevesebb az önkritikájuk? Mert, ez az oldal naponta tökéletesen bebizonyítja, hogy nem.

2020. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ez a férfiakra jellemző, azzal jönnek, hogy a férfi vizuálisabb, stb. Aztán nyomul a 4o+-os papa a 20 éves lányokra önkritika nélkül, hülyét csinálva magából.
2020. jún. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
A 20 éves lányok meg gyakran alájuk is fekszenek, elég gyakran ahhoz, hogy beszédtéma legyen vagy éppen hivatkozási alap. Láttam és hallottam elég ilyet ahhoz, hogy általánosságban ne lepjen meg. Na de amikor van egy-egy ilyen eset, ott hol a lányok önkritikája? Hát akkor, amikor "támogatói" kapcsolatba vág? És amikor webkamerán kefél? Esetleg amikor párhuzamosan van annyi szexkapcsolata, mint a nyű egy kiló rothadó húsban? Valamint a kedvencem, mikor 30+ éves korára végigkeféli a várost és azt várja, hogy TE vedd komolyan... akkor nem kell önkritika? Hagyjuk már az önkritikát, az "ez már a múlt" és a "mi a fax közöd hozzá" korában nem kell...
2020. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Az eredeti kérdésre válaszolva: a kérdésfeltevésben van egy tévedés. Nem igaz, hogy a nők 99%-a túl magasra emeli a lécet. Szerintem csak úgy az egyharmaduk. A nem túl igényes kétharmad gyorsan talál párt magának, és pár hónapon belül eltűnik a társkeresők köréből. Ha pedig az a kapcsolat nem sikerül, akkor ismét gyorsan talál második párt és ismét pár hónapon belül eltűnik a társkeresők köréből. A társkeresési "piacon" ezért vannak egy adott pillanatban hatalmas többségben a túl igényes nők, mert ők azok, akik évekig keresgélnek, nem adják fel az igényeiket.


Egyszer nézd meg egy internetes társkeresőben, hogy az aktív (azaz rendszeresen online) társkereső nők mikor regisztráltak. A többségük minimum fél éve, de sokan évekkel ezelőtt. Rendületlenül várják a herceget a fehér lovon. Ez a kisebbség az, aki azt az illúziót adja a társkereső férfiaknak, mintha szinte minden nő ennyire igényes volna. Pedig csak szét kell nézni, hogy mennyi sok lelkileg szegény és nem jóképű, nem sármos, tutyimutyi férfinak van tartós párkapcsolata, felesége, családja. Ők azok, akik szerencsések voltak és rájuk talált a nem túl igényes női többség.

2020. jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

8-as: Itt azzal van a baj, hogy a nem túl igényes kétharmad is pont olyan dolgokban nem túl igényes, amire férfiszemmel meg én azt mondom, hogy "Ezt most mégis hogyan és miért?"


Nem fogom sorolni, elég itt végignézni a kérdésekben miket szoktak felhozni példaként egyes nők... Én szégyellem magam férfiként és sajnos túl sokszor és túl sok nő oldaláról jönnek elő ezek a dolgok ahhoz, hogy csak kitaláció legyen.


De ez talán abból adódhat, hogy a nők érzelmi lények. Szerelembe esnek tök irreleváns és jelentéktelen dolgok miatt és semmi más nem érdekli őket, férfiként meg kiveri a szemedet a 8-10 intő jel, hogy "Csak rá kell nézni az emberre, itt megmondom neked, hogy mi lesz a kapcsolat vége.", de a nő ilyenkor szerelmes, nem érdekli.


Utána csalódik és jön a hideg racionalitással meg a listázással. De mivel érzelmi lény, azt se normálisan csinálja. Nem az elérhető lehetőségekből indul ki, hanem a saját vágyaiból, így alkot egy olyan álomképet, akinek a férfiak kb. 1-2%-a felel meg és csodálkozik, ha nem talál senkit. Utána csúnyának fogja érezni magát, amiért nem kell ennek az 1-2%-nak, keresni fogja magán a hibákat, akár még evészavaros is lesz, majd utána megint elpattan nála a cérna és összejön egy sutyerákkal.

2020. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy valaki ezen törje a fejét.


Őszintén? A büdös életben nem gondolkoztam azon, hogy én a nők között hogy nézek ki. Kit érdekel??? Sosem csak a szépséggel nyertem.


A férjem pedig számomra a legcsodálatosabb férfi az egész világon. Ha nem így lenne, akkor nem lennénk házasok. Én igenis megvártam azt, aki minden szempontból tökéletes. Az én szememben nemhogy jól néz ki más férfiak között, hanem amikor ő megjelent én már nem láttam más férfit.



Nem a külsőn múlt a dolog. Ezekhez az érzésekhez a külső semmit nem tesz hozzá.

2020. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!