Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem jóképűek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem jóképűek, hogyan szereztek barátnőt?

Figyelt kérdés
Tudom- tudom sok ilyen kérdés, meg a szokásos hülyeségek, hogy változtassak stb... Aki nem néz jól ki arcra az nem tud mit tenni, a sok jó belső tulajdonság pedig semmit se ér. Szóval hogyan? Pénzzel vagy prostizás?
2020. jún. 20. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#4 "Nekem sem tetszett a párom kifejezetten külsőre"


De gondolom csúnyának sem találtad. Na ugye...

2020. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#8 bocs, de attól, hogy összetörted magad és az arcodat is, még meg lehet állapítani, hogy egyébként jóképű vagy-e.
2020. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy sehol, mert nem vagyok jóképű. Ez olyan kérdés, ha nem vagy gazdag, akkor hol veszel 100 milliós házat, vagyis sehol.
2020. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sok pénzzel, hidd el, hogy így azok a nők is rám vannak izgulva ha megmutatom a Budai villámat és a 30 milliós Audit, akik eddig elutasítottak egy jobb pasiért.
2020. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy akkor előbb-utóbb találhatsz te is valakit. De NEM lesz könnyű.
2020. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Próbálj lejjebb adni az igényeidből.Próbálkozz olyan lányoknál, akik kevésbé csinosak, de hasonlóan jó emberek mint te. Te is keresd a szép belsőt, és ne a szép külsőt, ha már te is ezt szeretnéd nyújtani a lányoknak!
2020. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nos 14 és 20 éves korom között az élet ravezetett hogy kb milyen lányoknál érdemes próbálkozom.


Utána kemény munkával pénzt kerestem ebből pedig számomra előnyös ruhákat pl zakó, ingek stb vásároltam na meg közben gyúrás ezerrel. Ennyit a külsöröl.


Szabadidomben olvastam, filmeket néztem, zenét hallgattam így bőven volt témám ha úgy alakult hogy meg tetszett valaki. Önbizalmam az edzestol na meg a lányokkal való kötetlen nem feszengös beszélgetésből lett.


Mire megismertem a jelenlegi barátnőmet már nem volt akadaj.

2020. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A barátnő "szerzés" nem sprint hanem inkabb maraton. Időbe telik amíg kihozod magadból a maximumot talán több évbe is de még mindig jobb mint a startnal állni és sírni az igazságtalan élet miat és irigykedni a nálunk jóképű békére mert azon már változtatni nem lehet.
2020. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!