Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem jóképűek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem jóképűek, hogyan szereztek barátnőt?

Figyelt kérdés
Tudom- tudom sok ilyen kérdés, meg a szokásos hülyeségek, hogy változtassak stb... Aki nem néz jól ki arcra az nem tud mit tenni, a sok jó belső tulajdonság pedig semmit se ér. Szóval hogyan? Pénzzel vagy prostizás?
2020. jún. 20. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a sok jó belső tulajdonság, ami mit sem ér, kérdező?
2020. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kedves, odafigyelő, cuki, aranyos, szeretek a nők kedvébe járni, boldoggá tenni és figyelem minden kívánságát stb...
2020. jún. 20. 23:26
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

#2: ne haragudj, ez minden civilizált társadalomban nevelkedett férfitól elvárható ALAP. Naná, hogy akit kíván az ember, ahhoz kedves. Tehát még ebben sem vagy kiemelkedő.

Fejlesztened kellene magadat akár külsőleg, akár belsőleg (vagy mindkettő téren egyszerre), mert ez így elég soványka, ha csak a belső tulajdonságokra akarsz építeni.

2020. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem dögunalmas és jókat lehet vele dumálni, az már sok lehetőséget felvet vele kapcsolatban.


Nekem sem tetszett a párom kifejezetten külsőre, de folyamatosan azt éreztem mellette, hogy mindent meg akarok vele vitatni, minden randira volt egy csomó kiveséznivaló beszédtémánk és őszintén öröm mellette minden perc. Nem unatkoztam soha.


Az általad felsoroltak pedig tényleg alap dolgok. Hadd ne kelljen már valakit megtapsolni azért, mert nem egy bunkó szar

2020. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Megdörzsölték a csodalámpát és kívántak a Dzsinntől. Szerintem csak szimplán szerencsések, jó körökben mozognak .
2020. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

rengeteg átlagos/csúnya embernek van párja...semmi különöset nem tettek ők sem, ismerkedtek, beszélgettek és kialakult kapcsolat.


az, hogy saját leírásod iszonyat cukimuki vagy és lesed a nők minden kívánságát taszító lehet, ha túlzásbaviszed, nem egy lábtörlőt akarunk, hanem férfit. persze lehet így is összejön kapcsolat, de szerintem érdekből nem kellene talpnyalónak lenned

2020. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Átlagos, szerintem átlag alatti az arcom. Sosem azért szerettek belém (vagy csak nem éreztem), mert jól nézek ki. Amivel hódítottam, az főleg a szövegem és az, hogy határozott vagyok. Nem görcsölök felesleges dolgokon, hanem élem az életem. És mindig került valamilyen csaj a képbe.

Ha annyira nem jó a külsőd, azért még mindig javíthatsz rajta. Lehetsz lazább, edzhetsz és hasonlók.


Az viszont már unalmas a válaszolóktól, amit általában nyomnak. Nem nyerő ez a "úgyis lesz valaki, mert a bűnrondáknak is van csaja az utcán". Nem, a bűnronda srácoknak nincs barátnőjük. Sőt, egy csomó átlagos srácnak sem. Egyszer vehetnétek a fáradtságot és körülnézhetnétek reálisabban a környezetetekben, mert unalmas, hogy a fejeteket a popsitokba dugva ideírtok valami közhelyet, hogy legyezgessétek a saját hiúságotok és álszent menedéket nyújtsatok valami szerencsétlen srácnak. Ezektől a szövegektől csak tovább megy az elszúrt útján és csak újabb pofonokat kap.

2020. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Előző barátnőmmel aznap este ismerkedtem meg, amikor napközben összetörtem magam. Az arcomat is. Nem kellett összevarni, de csúnyán néztek rám a mentősök. Szóval hiába nincs gond általában a jóképűségemmel, aznap biztosan nem ezzel hódítottam.
2020. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek abban igaza van, hogy aki nem jóképű, annak nagyon kevés esélye van az internetes társkeresőkön, mert a legtöbb nő csak ránéz a képre és ha nem tetszik, továbblép, el se olvassa az adatokat. Az ilyen férfiak kihullanak az első szűrőn. Marad tehát az élőben ismerkedés: klubok, sportolás, baráti társaságok, könyvtár, munkahely, egyetem.
2020. jún. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem azt az unalmas életet kínálod nekik amit az átlag. Ehhez főként pénzt kell, annak a megfelelő kezelése és megfelelő dolgokra való elköltése.
2020. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!