Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan a mai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan a mai, felszínes világunkban, hogy egy nőnél ismerkedéskor kizárólag a férfi lelke és személyisége legyen szempont?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
És ugye téged sem érdekel kicsit sem a nő kinézete?
2020. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha te férfiként ilyen vagy, akkor könnyű helyzetben vagy. A férfiak többségének nem tetszenek a kövér, csúnya lányok, tehát rengeteg ilyen van, aki vágyik kapcsolatra, szeretetre, mégis egyedül van, pedig jólelkű. Közülük válogathatsz.
2020. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%
Ha elkezdtem vele ismerkedni, akkor már külsőre tetszik, szóval igen. Nyilván az után az a legfontosabb hogy milyen ember.
2020. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az első a külső. Ez ősi törvény. A többi megismerése jön magától.
2020. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Álszent az, aki úgy gondolja, hogy a külsőnek semmit sem kell számítania. Barátságnál, rokoni kapcsolatnál valóban lényegtelen szempont, de ha szaporodási célokat szolgál az ismerkedés, akkor nagyon is lényeges. Az ember nem csak lélekből áll, van teste is, mindenki a jó genetikára törekszik, amiről árulkodik a külső. Ez van, felesleges ellene lázadozni. Az a felszínes, aki a külső mellett egyáltalán nem foglalkozik a másik személyiségével, de mindenkinek szíve joga számára szexuálisan vonzó partnerre törekedni és nem lesz ettől rossz vagy felszínes ember.
2020. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%
ui: Ez akkor is így van, ha nem akar az illető gyereket. A szexuális vonzalom a szaporodást szolgálja, akarattól függetlenül.
2020. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes kérdés!

Ha jó testi adottsága van a nőnek, akkor 99.9 százalékban esélytelen.

A Föld nevű bolygón léteznek normális nők, de aki jól néz ki, annak elveszi az eszét a sok lájk, beképzeltté válik és nem az az ember, aki odaadja magát, aki esetleg főz, mos, takarít és szereti a párját.


Már nem azt a világot éljük. A saját környezetemben a múltat és a jelent is tekintve legalább 24 órán keresztül tudnám mesélni, hogy mennyi nőröl tudok, aki érdekember.

2020. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%

hát, nem tudom elképzelni, hogy egyáltalán ne számítson a külső, hacsak nem totál aszexuális egy pár (vagy nem tudom, lehet még náluk is számít)


az a helyzet, hogy vannak ösztöneink, ízlésünk és valamennyire muszáj, hogy tetszen a másik. az előfordult nálam, hogy külsőre különösebben nem tetszett valaki, de jobban megismertem, ràjöttem mennyire jófej, vonzódni kezdtem hozzá és külsőre is megtetszett. de elsőre ő sem taszított külsőre.

2020. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom alapján nics.

Persze vannak kivételek :)

2020. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!